رییس سازمان بهزیستی كشور خبر داد

تامین ۶۰ هزار بسته لوازم التحریر با برگزاری پویش پازل همدلی

تامین ۶۰ هزار بسته لوازم التحریر با برگزاری پویش پازل همدلی رئیس سازمان بهزیستی از برگزاری پویشی تحت عنوان «پازل همدلی» آگاهی داد و اظهار داشت: سازمان بهزیستی جهت حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش در ذیل پویش بزرگ مردمی ایران همدل می خواهد تا با برگزاری پویشی تحت عنوان «پازل همدلی» پازل همدلی مردم ایران را تكمیل و نسبت به تهیه و تامین 60 هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان سراسر كشور اقدام نماید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا با اشاره به طرح پازل همدلی این سازمان جهت جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه نوشت افزار و تبلت برای کودکان مناطق نیازمند اظهار نمود: پویش ایران همدل پس از فرمایشات مقام معظم رهبری بر پایه نهضت احسان و تعاون از عید غدیر خم شروع شده و تا اختتام ماه صفر ادامه دارد؛ یکی از اهدافی که در چالش ایران همدل مدنظر دستگاه های مختلف مشارکت کننده بوده تهیه و تامین نوشت افزار و لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد بوده است.
وی افزود: سازمان بهزیستی جهت حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش در ذیل پویش بزرگ مردمی ایران همدل می خواهد تا با برگزاری پویشی تحت عنوان «پازل همدلی» با همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار، آوای پیک تحریر ایرانیان، موسسه خیریه نیک گامان و مشارکت مردم ایران اسلامی پازل همدلی مردم ایران را تکمیل و نسبت به تهیه و تامین ۶۰ هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان سراسر کشور اقدام نماید.
بگفته قبادی دانا، در این پویش پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه که در نقشه هر استان نمادهای میراث فرهنگی آن استان نیز نقش بسته است (که ابعاد پازل نقشه ایران ۲۰ متر در ۳۰ متر است) تهیه شده و علاقه مندان و خیران که می خواهند در این پویش مشارکت کنند می توانند با خرید هر قطعه این پازل به قیمت ۱۰ هزار تومان در تامین لوازم التحریر و کوله وسایل مدرسه برای دانش آموزان سراسر کشور سهیم باشند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اعلان اینکه قطعات این پازل توسط مشارکت های خرد مردمی تکمیل می شود اظهار داشت: با ثبت اسم تمام مشارکت کنندگان بر روی قطعات پازل بعنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه ای از ایران به یادگار نصب خواهد شد.
وی ادامه داد: همین طور پازل های کوچک هزار قطعه ای از نقشه ایران توسط ادارات کل بهزیستی استانها در سراسر کشور با همکاری تمام مسئولان استان و تمام مدیران، خیران و مردم هر استان به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان تکمیل می شود و معادل ریالی مشارکت جذب شده قطعات پازل اصلی در نقشه سایت پویش تکمیل می شود.
قبادی دانا اضافه کرد: کسانی که قصد دارند در این همدلی بزرگ مشارکت کنند، می توانند به سایت pazelehamdeli.ir مراجعه و اطلاعات خودرا وارد کنند، استانی که قصد دارند در آن مشارکت کنند را انتخاب و یک یا چند قطعه پازل را به نام خود ثبت و خریداری کنند تا به دانش آموزان آن منطقه ای که مدنظرشان است در زمینه تهیه نوشت افزار کمک گردد. همین طور گروه های خیریه، موسسات مختلف و افرادی که مشتاق همکاری هستند می توانند با ورود به سایت و درج نام موسسه یا خیریه خود و یا با هماهنگی با ادارات بهزیستی استانها نام موسسه یا خیریه خودرا برای همیشه در نماد همدلی مردم ایران ثبت کنند.
بنابر اظهارات رئیس سازمان بهزیستی کشور، تمام فرآیندها و روش های اجرائی این کار و کمک های جمع شده برای استان های مختلف و لوازم التحریری که تهیه می شوند و به استانها ارسال می شوند بطور شفاف و در سایت مربوطه برای مشارکت کنندگان قابل رویت و دردسترس است و می توانند نتایج کار را تا اختتام دنبال کنند.
وی ابراز امیدواری کرد تا این حرکت بتواند نقش موثری در نهضت تعاون و احسان ایفا کند.1399/07/16
21:58:52
5.0 / 5
1715
تگهای خبر: اجرا , دستگاه , ساز , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر