ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از امروز

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از امروز كنكور هنر: ثبت نام جهت شركت در هشتمین امتحان مشترك فراگیر دستگاه های اجرایی كشور در سال 99 از ظهر امروز 20 شهریور ماه بوسیله سایت سازمان سنجش شروع شده است؛ وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود 28 هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهدنمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، دفترچه راهنمای شرکت در این آزمون مشترک نیز حالا در دسترس داوطلبان قرار گرفته و طبق اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام تا ۲۹ شهریورماه ادامه دارد. کارت شرکت در آزمون ششم آبان ماه قابل دریافت بوده و این آزمون در تاریخ نهم آبان ماه برگزار می گردد.
بگفته وزیر آموزش و پرورش، ۲۸ هزار مجوز بوسیله ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و در چارچوب آزمون استخدامی ستاندن شده است که در این میان ۸۰۰۰ مجوز جذب مربوط به مربی امور تربیتی است که کم سابقه است.
شرایط اختصاصی استخدام در وزارت آموزش و پرورش
طی دوره یکساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان با رعایت شرایط و ضوابط ذیل:
- به استناد مجوز شماره ۹۳۱۶۷ مورخ ۳۱ اردیبهشت ۹۹ و ۱۵۱۶۱۰ مورخ ۲۷ خرداد ۹۸ و ۱۶۰۴۹۱ مورخ اول تیر ۱۳۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان استخدام پیمانی مشاغل آموزشی در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی (این دوره شامل مجموعه ای از دروس تربیتی، تخصصی و کارورزی نظری و مهارتی است) هستند که برای دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاهی و حوزوی پذیرفته شده در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، برابر بخشنامه خاص خود برگزار می گردد.
- این دوره ها در دانشگاه فرهنگیان شامل رشته های شغلی دبیر، آموزگار، مربی امور تربیتی، مشاور، مراقب سلامت و در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی شامل رشته شغلی هنر آموز می شود.
- این دوره بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور است. بر این اساس مهارت آموزانی که از حضور در کلاس درس و امتحانات مواد درسی اجتناب کنند بعنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و مشمول پرداخت هزینه های دوره آموزشی و خسارت های وارده خواهند بود.
- قسمتی از هزینه های برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هریک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند وزارت آموزش و پرورش می تواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و ستاندن هزینه های مربوط اقدام نماید.
- شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یکساله مهارت آموزی پس از قبولی نهایی و تایید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، از سوی
دانشگاههای مجری دوره یکساله مهارت آموزی اعلام خواهد شد.
- رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از طرف دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی است. پذیرفته شدگان نهایی جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی بوسیله پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه های مزبور اقدام نمایند.
- مدت دوره یک ساله مهارت آموزی جزو سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد و فقط بعنوان شرط استخدام پیمانی در آموزش وپرورش است.
- گواهی اختتام دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی نیست.
- محل مهارت آموزی دوره یکساله، بر طبق شغل محل بعد از اعلام نتایج قطعی تعیین خواهد شد.
- تغییر محل مهارت آموزی، فقط در صورت وجود شغل، با رعایت جنسیت بوسیله دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
- مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراکز مجری دوره یکساله مهارت آموزی ملزم به ارائه مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک آی سی دی ال هستند. در غیراینصورت باید تعهد کنند که پیش از دوره یکساله مهارت آموزی مدارک مزبور را ارائه نمایند.
- دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان ندارند و در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه خدمات با ستاندن هزینه مربوطه امکان پذیر خواهد بود.
- پذیرفته شدگان شغل محل های آموزش و پرورش عشایری پس از گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی و موفقیت در آزمون، جهت تعیین محل خدمت در اختیار اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه قرار خواهند گرفت.
تذکرات مهم
-متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استاد کاری) باید دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک
تحصیلی فوق دیپلم ناپیوسته باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.
- برخورداری از حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی بر طبق شرایط احراز شغل در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان۔
- تغییر منطقه محل خدمت تعیین شده در این دفترچه، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار، تحت هر شرایطی (تأهل، تجرد، تکفل، فوت والدین، تبعیت از همسر، همسر کارمند ارگان و یا نهاد خاص، استفاده از سهمیه خاص و....) ممنوع بوده و پس از اشتغال به کار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان خواهد بود.
- صدور احکام و ابلاغ اشتغال به کار معلمان جدید الورود به آموزش و پرورش، مشروط به ادای سوگند معلمی و امضای سوگندنامه معلمی خواهد بود. متن امضای سوگندنامه در پرونده معلمان نگهداری می شود.
- فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی که دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش می باشند، حق ثبت نام در آزمون استخدامی را ندارند.
- محل خدمت یک منطقه آموزشی است که حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفته شدگان نهایی، در این آگهی مشخص شده است.

منبع:

1399/06/21
11:10:29
5.0 / 5
2124
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , تخصص , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر