بررسی استفاده از تاكسی تلفنی بعنوان سرویس مدارس در ایام كرونایی

بررسی استفاده از تاكسی تلفنی بعنوان سرویس مدارس در ایام كرونایی كنكور هنر: مدیركل دفتر انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط موجود و شیوع ویروس كرونا و لزوم حفظ سلامتی و تامین امنیت جسمی، تربیتی و روانی دانش آموزان در خودرو های تحت پوشش شركت های پیمانكاری دارای پروانه حمل و نقل از شهرداری ها و بخشداری ها خواهان نظارت بر رعایت پروتكل های بهداشتی ابلاغ گردیده از طرف وزارت كشور شد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، نشست ستادی ساماندهی حمل و نقل دانش آموزان با حضور دبیر شورای عالی ترافیک شهرهای کشور و مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور محمدیان یزدی، ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و رئیس اداره انجمن اولیاومربیان استان البرز در دفتر انجمن اولیاومربیان انجام شد.
مدیرکل دفتر انجمن اولیاومربیان در این جلسه با اشاره به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامتی و تامین امنیت جسمی، تربیتی و روانی دانش آموزان در خودرو های تحت پوشش شرکت های پیمانکاری دارای پروانه حمل و نقل از شهرداری ها و بخشداری ها خواهان نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ گردیده از طرف وزارت کشور شد.
نورعلی عباسپور اشاره کرد: نظر به اهمیت رفت وآمد دانش آموزان روستایی با تشکیل کارگروه استانی حمل و نقل دانش آموزان تمهید مقدمات تامین خودرو های موردنیاز اندیشیده می شود.
وی افزود: مدیران مدارس از ظرفیت انجمن اولیاومربیان مدرسه برای نظارت بر رعایت نرخ نامه ابلاغی شورای اسلامی هر شهر و رعایت پروتکل بهداشتی توسط رانندگان استفاده نمایند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، بر این اساس، نماینده وزارت کشور نیز در این جلسه اظهار داشت: وزارت کشور آماده همکاری تنگاتنگ با وزارت آموزش وپرورش دراین زمینه است، پس این وزارتخانه برای تامین خودروی مورد نیاز در شرایط فعلی که مدارس در بعضی از روزهای هفته برمبنای پروتکل بهداشتی آموزش حضوری دارند در حال بررسی برای روش های مکمل (شرکت های تاکسی تلفنی) در کنار روش سنتی تامین خودرو های حمل و نقل است تا خانواده ها روش های متنوعی برای رفت وآمد فرزندانشان به خانه و مدرسه داشته باشند.
همچنین؛ مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز بر ارتقای سامانه پایش ناوگان حمل و نقل دانش آموزی «سپند» تاکید و اظهار کردند؛ این سامانه جهت استفاده ادارات انجمن اولیاومربیان استانها و مناطق و مدیران مدارس و والدین آماده شده است.
منبع:

1399/06/18
10:50:38
5.0 / 5
2005
تگهای خبر: پروانه , تحصیل , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر