با انتشار ۲ كارتون انجام شد؛

روایت شجاعی طباطبایی از قدرت موشكی ایران در مجله برزیلی

روایت شجاعی طباطبایی از قدرت موشكی ایران در مجله برزیلی كنكور هنر: 2 كارتون قدرت موشكی ایران در مقابل چشمان هراسان ترامپ و تصمیم نهایی سرباز آمریكایی سیدمسعود شجاعی طباطبایی در نشریه برزیلی منتشر گردید.به گزارش کنکور هنر به نقل از مهر، ۲ طرح کارتونی سیدمسعود شجاعی طباطبایی هنرمند کاریکاتوریست و مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری با موضوع قدرت موشکی ایران در مقابل چشمان هراسان ترامپ و تصمیم نهایی سرباز آمریکایی در آخرین شماره ماهنامه «سوپاپو» که در برزیل چاپ می شود، منتشر گردید.

شجاعی طباطبایی درباره این ۲ طرح به مهر اظهار داشت: آخرین شماره ماهنامه برزیلی «سوپاپو» که شهریورماه ۹۹ انتشار یافت، طرح کارتونم درباره قدرت موشکی ایران در مقابل چشمان هراسان ترامپ در کنار سرمقاله انتشار یافته است. در همین شماره، کاریکاتور «تصمیم نهایی سرباز آمریکایی» نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: این نشریه که رویکرد سیاسی ضدآمریکایی و صهیونیستی دارد، در همین شماره یک صفحه به آثار ناجی العلی کاریکاتوریست فلسطینی شهید اختصاص پیدا کرده است. قبل از این نیز یکی از طرح های کارتونی سیدمسعود شجاعی طباطبایی با موضوع «زوال ترامپ» در شماره قبلی این ماهنامه برزیلی و روی جلد آن چاپ شد.


منبع:

1399/06/14
11:06:11
5.0 / 5
2487
تگهای خبر: حوزه هنری , مقاله , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر