امروز آخرین مهلت ثبت نام كتب درسی در تمامی دوره های تحصیلی

امروز آخرین مهلت ثبت نام كتب درسی در تمامی دوره های تحصیلی مهلت ثبت سفارش كتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی 1399 - 1400 كه برای تمامی دوره های تحصیلی تا 31 مردادماه تمدید شده بود امروز تمام می شود و دانش آموزان جامانده تا آخر امروز فرصت دارند نسبت به ثبت نام كتاب درسی خود اقدام نمایند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، دانش آموزانی که تابحال مبادرت به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده اند می توانند بوسیله سامانه irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.
طبق تاکید وزارت آموزش و پرورش، انتظار می رود باتوجه به فرصت باقی مانده، تمامی دانش آموزان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام نمایند تا کتاب درسی بموقع در اختیار آنها قرار گیرد.
بگفته معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی همین طور افرادی که به سبب تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی نیاز به اصلاح سفارش کتاب های درسی دارند تا ۲ شهریور ماه می توانند مبادرت به اصلاح ثبت سفارش کتاب های درسی خود کنند.
توزیع کتاب های درسی تمامی دوره های تحصیلی از منطقه به مدرسه نیز در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا ۱۴ شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.
با توجه به این که در سال تحصیلی آینده تمامی کتاب های درسی دوره های تحصیلی توسط مدارس بین دانش آموزان توزیع خواهد شد، برمبنای تقویم زمانی مقرر است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توزیع کتاب های درسی دوره اول متوسطه از تاریخ ۲۵ مرداد ماه شروع و سایر مقاطع تحصیلی شامل عادی و استثنایی از ۱۰ شهریور ماه شروع و تا ۱۵ شهریور ماه تمام شود.1399/06/01
22:58:38
5.0 / 5
1762
تگهای خبر: پژوهش , تحصیل , ثبت نام , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر