آغاز مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه

آغاز مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه به گزارش كنكور هنر مرحله پایانی پانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه كشور به میزبانی مشهد مقدس و به صورت مجازی برگزار گردید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، دکتر سید جواد حسینی در جمع داوران، عوامل اجرایی و ارتباط ویدئو کنفرانسی با دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات با اشاره به اینکه مثلت قرآن، عترت و نماز اصلی ترین منبع سعادت بشر است اظهار نمود: آموزش و پرورش استاندارد نیازمند خلق موقعیت های جدید یادگیری است و قرآن، عترت و نماز موقعیت های جدید یادگیری هستند.
وی ادامه داد: هدف غایی سند تحول بنیادین رسیدن به حیات طیبه است و این مسابقات راهی برای رسیدن به حیات طیبه است.
معاون وزیر با بیان خصوصیت های دانش آموزان قرآنی اظهار داشت: دانش آموزانی که به قرآن عترت و نماز متصل هستند با اخلاق، محجوب و درس خوان تر هستند.
حسینی تجلی گاه نظام تعلیم و تربیت را مدرسه دانست و اظهار داشت: ظهور مسابقات قرآن، عترت و نماز در تجلی گاه آموزش و پرورش یعنی مدرسه است و تقویت این جریان باعث رسیدن به حیات طیبه است.
معاون وزیر با اشاره به اینکه قرآن، عترت و نماز به مثابه کره مذابی اند که سوزاننده رذایل و گستراننده فضائل هستند، تصریح کرد:. دانش آموزان با نیازهای ویژه فضایل گمشده انسانی را بیشتر از بقیه انسان ها در خود دارند و این دانش آموزان به قرآن، عترت و نماز متصل تر هستند.
شایان ذکر است با عنایت به شرایط کشور به علت شیوع کرونا پانزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان بانیازهای ویژه با حضور مجازی بیشتر از ۴۰۰ دانش آموز به میزبانی مشهد مقدس در حال برگزاری است.
همینطور اسامی برگزیدگان این دوره از مسابقات طی آیین اختتامیه که به صورت مجازی از راه شبکه شاد پخش خواهد شد، اعلام می شود.




منبع:

1399/05/29
21:16:54
5.0 / 5
2032
تگهای خبر: اجرا , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر