یك عضو كمیسیون آموزش:

كارگروه های تخصصی برای آموزش معلمان جهت تدریس آنلاین تشكیل شده است

كارگروه های تخصصی برای آموزش معلمان جهت تدریس آنلاین تشكیل شده است یك عضو هیات رییسه كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه هم اكنون ادارات آموزش و پرورش در استان ها در حال تولید محتوا و برگزاری كارگروههای تخصصی برای معلمان هستند تا آموزش آنلاین برپایه استاندارد خاصی انجام گیرد.


شیوا قاسمی پور در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با شیوع کرونا از اسفندماه سال قبل عملا تدریس دانش آموزان وارد فاز جدیدی شد و آنها به صورت آنلاین آموزش می دیدند. حالا در زمان باقی مانده تا شروع سال تحصیلی تدابیر و برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا با تولید محتوا و کارگروه های تخصصی استانداردهای مشخصی تعیین شده تا معلمان با یک شیوه، روش و متد تدریس کنند.
وی افزود: اغلب مراکز آموزش و پرورش در استان ها در حال تولید محتوا و یا برگزاری کارگروه های تخصصی هستند تا از این طریق محتوای مورد نیاز تدریس امسال برای آموزش آنلاین را آماده کرده و در اختیار معلمان قرار دهند. اقدامی که همه برپایه استانداردهای آموزشی صورت می گیرد تا معلمان برپایه آن تدریس کنند.
این عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در انتها و در جمع بندی اظهار داشت: با این رویه انتظار می رود که آموزش آنلاین در سال تحصیلی جدید با کمترین مشکل صورت گیرد و همه از یک استاندارد پیروی کنند.
منبع:

1399/05/09
23:09:06
5.0 / 5
2328
تگهای خبر: آنلاین , تحصیل , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر