آماری از ارزیابی نوآموزان بدو ورود به دبستان در پایگاه های سنجش

آماری از ارزیابی نوآموزان بدو ورود به دبستان در پایگاه های سنجش رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی اظهار داشت: تابحال بیش از 536 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در پایگاه های سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان نوبت گیری كرده اند كه از این تعداد 158 هزار و400 نفر تابحال مورد ارزیابی قرار گرفته اند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، سید جواد حسینی اظهار داشت: با استقبال خوب خانواده ها و باگذشت ۱۵ روز، بیش از نیمی از نوآموزان بدو ورود به دبستان در طرح سنجش سلامت و آمادگی جسمانی نوبت گیری کرده اند و اجرای این طرح در تمامی استان های کشور به جز برخی شهرهای با وضعیت قرمز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حال اجراست.
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی افزود: پیش بینی اتاق انتظار برای والدین، افزایش زمان سنجش از ۱۵ به۳۰ دقیقه، افزایش ساعت کار پایگاه ها از ۴ به ۵ ساعت، پرداخت الکترونیکی وجه سنجش، امکان دو شیفته شدن پایگاه ها، گردنگیر کادر سنجش به استفاده از ماسک و دستکش و ضدعفونی مداوم پایگاه از اقداماتی است که امسال در طرح سنجش انجام شده است.
وی خواهان رصد روزانه پایگاه های سنجش باهدف مداخلات مؤثر شد و اضافه کرد: هیچ گونه ازدحامی در پایگاه های سنجش وجود ندارد و به خانواده ها این اطمینان را می دهیم که سنجش نوآموزان آنان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
حسینی اضافه کرد: اطلاع رسانی به خانواده ها و ترغیب آنان به حضور در پایگاه های سنجش خانواده ها برای رسیدن به پوشش ۹۹ درصدی باید مورد توجه تمامی ادارات در استانها باشد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در آخر اظهار داشت: برای نخستین بار امسال سنجش نوآموزان ایرانی بدو ورود به دبستان در خارج از کشور نیز هم زمان با داخل کشور انجام می شود.1399/05/07
15:12:26
5.0 / 5
2384
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر