با بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه اعلام شد

تغییر تقویم زمانی سفارش و توزیع كتابهای درسی بعلاوه جدول زمان بندی

تغییر تقویم زمانی سفارش و توزیع كتابهای درسی بعلاوه جدول زمان بندی كنكور هنر: سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای با اشاره به شیوع بیماری همه گیر كووید 19 و بازگشایی مدارس از 15 شهریورماه، از تغییر تقویم زمانی ثبت سفارش و توزیع كتابهای آموزشی آگاهی داد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به شیوع بیماری کویید ۱۹ و همین طور تاکید وزیرآموزش و پرورش در این خصوص، از تغییر تقویم زمانی سفارش و توزیع کتاب های درسی که قبلاً طی شیوه نامه مستدسازی شده بود به استانها آگاهی داد.
بر این اساس؛ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ضرورت برنامهریزی و اتخاذ تدابیر لازم برای شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۱۵ شهریور ماه را از دلیلهای اصلاح تقویم زمانی سفارش و توزیع کتابهای بر شمرده است.
مقرر شده است ثبت سفارش فردی و گروهی پایههای ورودی مقاطع تحصیلی نظیر آمادگی مقدماتی (پیش دبستانی استثنایی)، پایه های اول، هفتم و دهم دانش آموزان عادی و استثنایی که از ۸ تیرماه شروع شده تا تاریخ۲۰ مرداد۹۹ ادامه یابد.
همچنین؛ درباب اصلاح سفارش کتابهای درسی سفارش داده شده در سامانه، افرادی که به سبب تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیلی زندگی نیاز به اصلاح سفارش کتابهای درسی سفارش دارند می توانند از ۴ مرداد ماه تا ۲ شهریور ماه درباب اصلاح کتابهای درسی خود اقدام نمایند.
شایان ذکر است، دانش آموزان میان پایه که در مهلت زمانی مقرر از ثبت سفارش کتاب های درسی جاماندهاند، میتوانند از ۱۱ تا ۲۰ مرداد ماه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه و به صورت فردی یا گروهی به ثبت سفارش کتاب های درسی اقدام نمایند.
بر این اساس؛ توزیع کتابهای درسی تمامی دورههای تحصیلی از منطقه به مدرسه در بازه زمانی۲۰ مرداد تا ۱۴ شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.
​به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در سال تحصیلی آینده تمامی کتابهای درسی دورههای تحصیلی توسط مدارس به دانش آموزان توزیع خواهد شد، برمبنای تقویم زمانی مقرر است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توزیع کتابهای درسی دوره اول متوسطه از ۲۵ مرداد ماه شروع و سایر مقاطع تحصیلی شامل عادی و استثنایی از۱۰ شهریور ماه شروع و تا ۱۵ شهریور ماه تمام شود، بدین سبب انتظار می رود باتوجه به فرصت باقی مانده، تمامی دانشآموزان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام نمایند تا کتاب درسی بموقع در اختیار آنها قرار گیرد.
منبع:

1399/05/01
23:38:40
5.0 / 5
2099
تگهای خبر: پژوهش , تحصیل , ثبت نام , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر