در برنامه به خانه بر می گردیم ؛

راهكارهای طب ایرانی در روزهایی كرونایی بررسی می شود

راهكارهای طب ایرانی در روزهایی كرونایی بررسی می شود آخرین راهكارهای طب ایرانی در مبارزه با كرونا و پیش گیری از آن در تازه ترین برنامه تلویزیونی به خانه بر می گردیم از شبكه پنج سیما بررسی می شود.به گزارش کنکور هنر به نقل از مهر، برنامه «به خانه بر می گردیم» روز پنج شنبه ۲۹ خردادماه میزبان محمد عزیزخانی متخصص طب ایرانی و حمیدرضا صرامی مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر می شود. این برنامه در تازه ترین قسمت خود با موضوع «کار و تلاش در روزهای کرونا» بر روی آنتن می رود.
در توضیح برنامه روز پنجشنبه ۲۹ خرداد «به خانه بر می گردیم» آمده است:
«محمد عزیزخانی متخصص طب ایرانی آخرین راهکارهای طب ایرانی را در مبارزه با کرونا و پیش گیری از آن برای مخاطبان بیان خواهدنمود. همین طور حمیدرضا صرامی مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر مقرر است درباره مبارزه با مواد مخدر و پیش گیری از اعتیاد در خانواده با مخاطبان گفت و گو کند.
در ادامه برنامه محبوبه جوکار مربی آشپزی خورش بامیه با سینه مرغ را آموزش داده و زهره بحرالعلومی آموزش اوریگامی که یکی از پرطرفدارترین بخش های هنری برنامه و روزهای پنج شنبه است، را اجرا می کند.»
برنامه به خانه بر می گردیم امروز ساعت ۱۶: ۴۵ با اجرای محمد نظری و المیرا سماواتی بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
بینندگان و طرفداران بخش های مختلف برنامه «به خانه بر می گردیم» می توانند سوالات و نظرات خودرا به شماره پیامک ۱۰۰۰۰۵۱۳ مطرح و یا با شماره ۱۶۲ تماس برقرار کنند.

1399/03/29
23:37:29
5.0 / 5
2936
تگهای خبر: اجرا , تخصص , تلویزیون , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر