ابلاغ دستورالعمل نحوه ارزیابی دانش آموزان متقاضی جهش تحصیلی در سال ۱۳۹۹

ابلاغ دستورالعمل نحوه ارزیابی دانش آموزان متقاضی جهش تحصیلی در سال ۱۳۹۹ به گزارش كنكور هنر سازمان آموزش و پرورش استثنایی دستورالعمل روش اجرای سنجش جهش تحصیلی سال ۱۳۹۹ را به استان ها ابلاغ نمود.به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا بر اساس این دستور العمل، ارزیابی دانش آموزان متقاضی جهش تحصیلی از ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۹، بعد از صدور کارنامه نهایی شروع و تا بیست و دوم مرداد به اتمام خواهد رسید و تاریخ فوق غیرقابل تمدید است. دانش آموزان ابتدایی متقاضی جهش تحصیلی باید با رفتن به مدیر مدرسه مراحل ثبت نام و نوبت گیری جهت سنجش را انجام دهند.

مدیران مدارس ابتدایی باید از راه سامانه «سناد»، نسبت به ثبت اطلاعات فردی و خانوادگی دانش آموز متقاضی و تکمیل کاربرگ های مربوطه در سامانه سناد پیش ثبت نام کنند سپس از راه سامانه سنجش نسبت به نوبت گیری و ارجاع به پایگاه تخصصی اقدام نمایند.

مدارک لازم جهت ارزیابی اصل شناسنامه دانش آموز و پرینت معرفی نامه عکس دار و ممهور به مهر مدرسه است و ارزیابی هوشی متقاضیان جهش تحصیلی توسط ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان ها صورت خواهد گرفت.

بر اساس این دستورالعمل ارزیابی دانش آموزان متقاضی جهش از پایه اول به سوم، دوم به چهارم، سوم به پنجم، چهارم به ششم و جهش برای دومین بار، در استان ها صورت خواهد گرفت با این شرط که جهش از پایه اول به سوم و جهش برای دومین بار، مشروط به دریافت رای کمیسیون استان و ثبت شماره و تاریخ آن در سامانه سناد است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در قسمتی دیگر از این دستور العمل آمده است: پرونده متقاضیان جهش چند پایه و خارج از آئین نامه، می بایستی از راه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش و شورایعالی آموزش و پرورش بررسی و اعلام نظر شود تا فرآیند نوبت گیری و ارزیابی این گروه از راه سامانه سنجش سازمان آموزش و پرورش استثنایی انجام پذیرد.
1399/03/28
12:11:02
5.0 / 5
2433
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , تخصص , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر