بررسی چالش های آموزشی در كشور

نوری: راه اندازی شبكه تلویزیونی شاد در نقاط مختلف كشور تداوم داشته باشد

نوری: راه اندازی شبكه تلویزیونی شاد در نقاط مختلف كشور تداوم داشته باشد به گزارش كنكور هنر نماینده مردم بوستان آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه اجرای طرح رتبه بندی معلمان شروع خوبی داشت بیان نمود: البته اشكالاتی وجود دارد كه لازم است برای رفع آنها اقدامات لازم صورت گیرد.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، غلامرضا نوری قزلچه نماینده مردم بوستان آباد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان وزیر آموزش و پرورش در جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: امیدواریم مبحث راه اندازی شبکه تلویزیونی شاد در نقاط مختلف کشور تداوم داشته باشد و آموزش غیر حضوری در مناطق محروم با کمک دولت تداوم پیدا کند. مبحث اجرای رتبه بندی معلمان هم شروع خوبی داشت و اقدامات خوبی هم صورت گرفت ولی اشکالاتی دارد که لازم است برای رفع آن اقدامات لازم مبذول گردد.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش کشور نباید خیلی به سمت خصوصی سازی پیش برود آقای وزیر فرزندان ملت امانت هستند این امانت نباید به جاهای غیر مربوط یا نامربوط برده شود. انتظار داریم در بحث همسان سازی و پرداخت پاداش فرهنگیان اقدام لازم مبذول گردد.
نماینده مردم بوستان آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: لازم است به مشکلات معلمان حق التدریسی و نهضتی ها با عدالت توجه گردد و به آموزش های ضمن خدمت برای بهبود کیفیت آموزش توجه لازم داده شود.
او در آخر افزود: در حوزه آموزش و پرورش سه مولفه مهم حائز اهمیت می باشد نیروی انسانی به خصوص در مناطق روستایی و مناطق محروم امری حائز اهمیت می باشد. لازم است در مورد دانشگاه فرهنگیان برای مناطق محروم سهمیه لازم اختصاص داده شود تا ماندگاری نیروهای بومی افزایش پیدا کنند. امر دیگر توجه به فضاهای آموزشی است که این امر در مناطق محروم وضعیت حادتری دارد. امر دیگر توجه به تجهیزات به روز آموزشی است که به خصوص باید در روستاها و مناطق محروم در نظر باشد چون که آنها از خیلی از امکانات به روزی که در شهر وجود دارد محروم هستند.1399/03/25
14:22:05
5.0 / 5
2436
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر