كمپانی تئاتر رویال شكسپیر تمام اجراهای ۲۰۲۰ را لغو یا معوق كرد

كمپانی تئاتر رویال شكسپیر تمام اجراهای ۲۰۲۰ را لغو یا معوق كرد كنكور هنر: قرنطینه ادامه دار بریتانیا و راهبردهای حفظ فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت سبب شد تا كمپانی رویال شكسپیر در بقیه سال 2020 برنامه ای نداشته باشد.به گزارش کنکور هنر به نقل از ورایتی، کمپانی تئاتر رویال شکسپیر تمام نمایش های برنامه ریزی شده خود برای سال ۲۰۲۰ را به خاطر پاندمی ویروس کرونا لغو یا معوق کرد.
این شرکت گفت این حرکت در پاسخ به قرنطینه ادامه دار بریتانیا و همین طور در کنار راهبردهای حفظ فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت انجام شده است.
به این ترتیب تمام اجراهای برنامه ریزی شده باقی مانده از نمایش «داستان زمستان» و «کمدی خطاها» که قرار بود فصل تابستان روی صحنه بروند و روز سوم اکتبر به انتها برسند به تعویق افتاده است. نمایش های برنامه ریزی شده برای پاییز و زمستان هم یا به تعویق افتاده یا کنسل شده اند. این ها شامل «جنگ های رزها» معوق به پاییز ۲۰۲۱، موزیکال خانوادگی جدید «فیل جادوگر» معوق به زمستان ۲۰۲۱ و «نخستین برخوردها با شکسپیر» معوق تا ۲۰۲۱ می شوند.
با این حال کمپانی رویال شکسپیر گفت به صورت فعال در حال جستجو برای راه هایی است تا بتواند با باردیگر افتتاح کردن تئاتر رویال شکسپیر در فصل پاییز، با رخدادهای جدید و همین طور روی صحنه بردن برخی از نمایش های «داستان زمستان» و «کمدی خطاها» فعال بماند.
هر ۲ نمایش قرار بود از فصل بهار کار خودرا آغاز کنند. کمپانی رویال شکسپیر گفت قابلیت روی صحنه بردن این نمایش ها در فصل پاییز کاملاً بستگی به پیشنهاد و راهنمایی های دولت درباره فاصله گذاری اجتماعی دارد و همین طور قابل قبول بودن افتتاح تئاترها از نظر مالی دیگر نکته مهم می باشد.
تا اینجا در دوران قرنطینه، کمپانی رویال شکسپیر مجبور شده ۹۰ درصد از کارمندان خودرا به صورت موقت تعدیل کند. این کمپانی در زمان بسته ماندن لوکیشن های فیزیکی خود مشغول ارائه آنلاین نمایش ها، رخدادها و کارهای آموزشی شده است.
گرگوری دوران مدیر هنری کمپانی رویال شکسپیر و کاترین مالیون مدیر اجرایی آن در اطلاعیه ای گفتند: «به شدت غم انگیز است که می بینیم تئاترهای خودمان و تئاترهای شرکای مان در این دوران در سراسر کشور بسته باقی می مانند. تمام تلاش خودرا خواهیم کرد تا آنها را در زودترین زمان به زندگی بازگردانیم. فقط می توانیم این کار را زمانی انجام دهیم که امن باشد و محدودیت های فاصله گذاری اجتماعی برداشته بشوند که این مسأله موجب می شود انجام دادن این کار از نظر مالی هم ممکن باشد.»


منبع:

1399/03/14
22:08:18
5.0 / 5
2769
تگهای خبر: آنلاین , اجرا , تئاتر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر