رونمایی از برنامه های سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش مستند به سند تحول بنیادین

رونمایی از برنامه های سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش مستند به سند تحول بنیادین به گزارش كنكور هنر طی مراسمی برنامه های سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش مستند به برنامه اجرایی سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم توسعه كشور رونمایی گردید.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، در برنامه نشست معاون اول رئیس جمهور با شورای معاونان وزارت آموزش، از برنامه های سال ۱۳۹۹وزارت آموزش و پرورش مستند به برنامه اجرایی سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم توسعه کشور رونمایی گردید.
با تصویب برنامه های زیر نظام های شش گانه سند تحول در افق ۱۴۰۴ در شورایعالی آموزش و پرورش و ابلاغ آن از جانب رئیس جمهور، این برنامه ها مبنای تدوین برنامه های وزارت آموزش و پرورش مستند به سند تحول در طول برنامه توسعه ششم و هفتم قرار گرفت.
در همین راستا برنامه اجرایی سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم توسعه تدوین و ضمن تصویب در شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول با امضای وزیر آموزش و پرورش جهت اجرا به واحدهای حوزه ستادی و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ گردید.
برنامه اجرایی سند تحول در طول برنامه ششم تکلیف وزارت آموزش و پرورش را تا سال ۱۴۰۰ در اجرایی نمودن سند تحول روشن کرده است و برنامه های سنواتی بایستی بر مبنای برنامه ششم تنظیم و اجرا شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این برنامه دارای ۲۵ بسته های تحولی به شرح زیر است؛ مدرسه خوانا، هر دانش آموز حداقل یک مهارت، مهارت محوری و سمپاد، کیفیت بخشی به اجرای برنامه ویژه مدرسه (بوم)، هر دانش آموز یک نقش اجتماعی، کنترل وزن و چاقی در دانش آموزان، تربیت اجتماعی، نشاط اجتماعی، شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد)، طرح آجر به آجر، مدرسه انطباقی و مداخلات به هنگام طلایی، بالندگی نیروی انسانی، استقرار نظام مکان یابی مدارس، پیوند سواد آموزی و زندگی، باز مهندسی شبکه ملی رشد، مدرسه کانون تربیتی محله، مدرسه پژوهنده، پایش و ارزیابی ملی نظام آموزش و پرورش، مسکن معلمان، طرح آشتی با آموزش (آبا)، شبکه مدارس صلح و دوستی جهان اسلام (آیسسکو)، طرح تابان، توسعه مدارس هیئت امنایی، تربیت معلم چند ساحتی و چند مهارتی، تربیت و توانمندسازی مدیران و ارزیابی، پالایش و تنقیح قوانین و مقررات.1399/03/05
13:48:05
5.0 / 5
2893
تگهای خبر: اجرا , ساز , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر