وزیر آموزش و پرورش اعلام كرد:

سنجش و غربالگری نوآموزان بدو ورود به دبستان با یك ماه تاخیر

سنجش و غربالگری نوآموزان بدو ورود به دبستان با یك ماه تاخیر كنكور هنر: وزیر آموزش و پرورش بر آموزش مهارت ها به دانش آموزان با نیازهای ویژه تاكید نمود.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در سی ودومین جلسه شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی اظهار نمود: در این نشست با ارائه گزارش عملکرد سازمان آموزش و پرورش استثنایی تصویر خوبی از اقدامات سازمان منعکس شد که معطوف به اهداف و برنامه های اصلی سازمان بود.
وی ادامه داد: بسته های تحولی در نظر گرفته شده جهت گیری های روشنی به سمت هدف های روشن و مشخص دارد و اجرای آنها تحولات خوبی در آموزش کودکان با نیازهای ویژه به همراه دارد.
وزیر آموزش و پرورش با بیان این که سیاست تلفیقی طرح خوبی است که دانش آموزان با نیازهای ویژه را برای حضور در اجتماع آماده می کند، اظهار داشت: طرح مهارت آموزی در مدارس استثنایی که ریاست جمهوری نیز بارها بر اجرای آن تاکید کرده اند مورد توجه قرار گیرد و پیگیری شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حاجی میرزایی اشاره کرد: طرح غربالگری و سنجش نوآموزان در بدو دبستان طرحی مدرن و باارزش است و البته امسال باتوجه به شرایط شیوع ویروس کرونا با یک ماه تاخیر برگزار می گردد.
وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد: لازم است با تعامل و ارتباطات، فضای مناسب تری برای دانش آموزان با نیازهای ویژه فراهم نماییم تا خاطر خانواده ها جمع باشد که فرزندان شان از خدمات آموزشی و پرورشی خوبی برخوردار می باشند.
منبع:

1399/02/31
16:26:27
5.0 / 5
2849
تگهای خبر: اجرا , تصویر , خدمات , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر