ثبت نام بیشتر از دو میلیون واحد صنفی در سامانه وزارت بهداشت

ثبت نام بیشتر از دو میلیون واحد صنفی در سامانه وزارت بهداشت به گزارش كنكور هنر معاون مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت با اشاره به اینكه بیشتر از 80 درصد از واحدهای صنفی در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام كرده اند، اظهار داشت: این روند ثبت نام همچنان ادامه دارد و بیشتر از دو میلیون واحد تابحال ثبت نام كرده اند و كُد رهگیری را دریافت كرده اند.


به گزارش کنکور هنر به نقل از ایسنا، محسن فرهادی در یک برنامه رادیویی در مورد استقبال اصناف از ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت برای بازگشایی کسب و کارها اظهار داشت: روند ثبت نام واحدهای صنفی در سامانه وزارت بهداشت همچنان ادامه دارد و بیشتر از دو میلیون واحد تابحال ثبت نام کرده اند و کُد رهگیری را دریافت کرده اند. بیشتر از دو میلیون و 600 هزار واحد صنفی در حال انجام کار هم است یعنی امکان دارد یک هتل در سامانه ثبت نام کرده باشد اما همزمان در حال انجام پنج کار متفاوت می باشد و در واقع امکان دارد آرایشگاه، خشکشویی و امثال آنرا اداره می کند.

وی افزود: ثبت نام ها طبق انتظار در استان تهران جلودار است و رتبه نخست را دارد؛ بعد از تهران استان اصفهان رتبه دوم و خراسان سوم رتبه سوم را در اختیار دارد که این رتبه بندی به علت داشتن تراکم واحدهای صنفی فعال در آنها است.

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به اینکه بیشتر از همه اصناف مراکز اداری و بانک ها ثبت نام کرده اند، عنوان کرد: بعد از آنها، مراکز تهیه، توزیع و عرضه و واحدهای صنفی و صنعتی کوچک بیشترین میزان ثبت نام در سامانه را در تمام کشور دارند.

وی درباره برخی اختلالات به وجود آمده در سامانه اظهار داشت: این اختلالات مربوط به تشخیص هویت بود یعنی سامانه وزارت بهداشت با سامانه سازمان ثبت احوال کشور گرفتار قطعی شدند که تقریباً هم اکنون برطرف شده است و به همین جهت این ثبت نام تا ساعت 24 پنجم اردیبهشت ماه تمدید شده است.

فرهادی خطاب به واحدهای صنفی اظهار نمود: واحدهایی که هنوز ثبت نام نکرده اند، در اینباره اقدام و کُد رهگیری را دریافت نمایند و این کُد را در معرض دید عمومی قرار دهند؛ این کُد به مردم و رجوع کنندگان نشان داده است این صنف در قالب فعالیتهای بهداشتی و الزامات سلامت محیط کار متعهد است.
1399/02/06
14:19:54
5.0 / 5
3078
تگهای خبر: ثبت نام , رادیو , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر