تعویق برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان

تعویق برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان به گزارش كنكور هنر رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام نمود: آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان به تعویق افتاده است و اگر ستاد ملی مقابله با كرونا مجوز بدهد در خردادماه آزمون برگزار می شود.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، فاطمه مهاجرانی در نخستین گردهمایی مجازی مدیران مدارس سمپاد كشور كه با حضور حدود 400 نفر برگزار گردید با تبریك سال جدید و اعیاد مبارك شعبانیه اظهار نمود: امیدوارم خداوند به بركت ایام مبارك شعبان سلامتی را به جامعه ما برگرداند.
وی ادامه داد: تفاوت افراد موفق و ناموفق در استراتژی ها رویكردهایی است كه در سختی ها اتخاذ می كنند، افراد ناموفق در مشكلات ایستایی دارند و افسوس می خورند اما افراد موفق در عین حالیكه با افراد صدمه دیده حس همدلی دارند به فكر استفاده بهینه و ایجاد راهكار برای كمك به آنان هستند.
مهاجرانی تصریح كرد: آنچه هم اكنون شاهد می باشیم استفاده از شرایط سخت كرونا برای كمك به دانش آموزان كشور است و ما بعنوان اعضای خانواده بزرگ آموزش و پرورش باید كمك نماییم كه انسان تربیت نماییم.
رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان با اشاره به اینكه استان فارس و دیگر استان ها در راه اندازی سامانه آموزش در بستر فضای مجازی همكاری زیادی داشته اند، اظهار داشت: ما به دنبال تغییر هستیم و این كار حاصل نمی گردد مگر با كمك شما همكاران و تابحال ۱۰هزار دقیقه فایل آموزشی تهیه شده است و در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است كه كاری جهادی است.
مهاجرانی با اشاره به اینكه با حضور وزیر آموزش و پرورش در روز ۲۸ اسفندماه سامانه آموزش مجازی سمپاد راه اندازی گردید، اذعان كرد: كرونا همانطور كه تهدید جدی برای سلامت جامعه است فرصتی است تا از ظرفیت فناوری اطلاعات استفاده نماییم و هم اكنون ما بدون تعطیلی در حال انجام كار هستیم و امور آموزشی و پرورشی دانش آموزان را پیگیری می نماییم.
ایشان در ادامه افزود: از امروز هركدام از ما تولیدكننده محتوا و معرفی كننده سامانه آموزش مجازی خواهیم بود و خوشبختانه این مورد در همه شهرهای كشور وجود دارد كه آموزش تعطیل نشده است.
مهاجرانی با اشاره به اینكه حجم زیادی محتوا تولید شده است، اظهار داشت: مدارس سمپاد تعطیل نیستند و بیشتر از معمول كار می كنند چون كه تابحال نه تنها برای دانش آموزان سمپاد بلكه برای دانش آموزان سراسر كشور محتوا آموزشی و پرورشی تولید می كنند.
رئیس مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان خاطرنشان كرد: اگر بخواهیم در حوزه مهارت های زندگی، مناجات شعبانیه و دعای هفتم صحیفه سجادیه اقداماتی داشته باشیم تنها با كمك شما همكاران امكان پذیر است.
وی با اشاره به اینكه از دانش آموزان بخواهیم برای مثبت اندیشی، امید به آینده و بهتركردن وضعیت كشور محتوا تولید كنند، اظهار داشت: مطمئن هستم كه دانش آموزان ما توانمندی های زیادی دارند، بنابراین نه فقط در حوزه های آموزشی بلكه در امور پرورشی و فرهنگی هم كارهای خوبی انجام گرفته و ادامه خواهد داشت.
مهاجرانی با اشاره به اینكه آموزش در بستر مجازی سنگ بنای توسعه عدالت آموزشی است، اظهار داشت: استان همدان و استان های ذیل این قطب برای پایه هفتم، استان خوزستان برای پایه هشتم، استان البرز برای پایه نهم، المپیادها و امور پرورشی تولید محتوا خواهند كرد.
ایشان در ادامه افزود: استان یزد برای تمامی سه رشته پایه دهم، استان آذربایجان شرقی برای تمامی رشته های پایه یازدهم، استان خراسان هر سه رشته پایه دوازدهم و سمپاد مهارتی و تهران برای كلیه المپیادها هم تولید محتوا خواهند كرد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پروش، مهاجرانی تصریح كرد: آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان به تعویق افتاده است و اگر ستاد ملی مقابله با كرونا مجوز بدهد در خردادماه آزمون برگزار می شود.1399/01/20
22:53:28
5.0 / 5
3508
تگهای خبر: اجرا , راه اندازی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر