نوبت به تئاتری ها رسید؛

كرونا اهدای جوایز تونی را هم به تعویق انداخت

كرونا اهدای جوایز تونی را هم به تعویق انداخت به گزارش كنكور هنر مراسم اهدای جوایز تونی به بهترین نمایش های سال آمریكا، برای پیشگیری از گسترش ویروس كرونا با تاخیر برگزار می گردد.به گزارش كنكور هنر به نقل از ورایتی، هفتاد و چهارمین دوره اهدای جوایز تونی جدید ترین رویداد صنعت سرگرمی است كه به علت كنترل ویروس كرونا سر وقت مقرر برگزار نمی گردد.
دیروز چهارشنبه اعلام گردید كه رویداد گرامیداشت بهترین های نمایش كه قرار بود ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) در نیویورك برگزار شود، عقب می افتد.
این در حالی است كه برادوی از ۱۲ مارس درهایش را بسته است و تهیه كنندگان هر چند ۱۲ آوریل را برای بازگشایی تئاترها اعلام نموده اند اما این تاریخ هم امكان دارد برای ویروس كرونا باردیگر عوض شود چونكه نیویورك شهری است كه به شدت درگیر این بیماری شده است.
بال تئاتر آمریكا كه مسئول برگزاری جوایز تونی است با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود بعداً تاریخ برگزاری مراسم اهدای جوایز تونی ۲۰۲۰ و اطلاعات درباره باز شدن باردیگر برادوی را اعلام خواهد نمود.
این در حالی است كه «چه كسی از ویرجینیا وولف می ترسد» كه قرار بود بزودی وارد برنامه های نمایشی سال بشود، فعلاً كنار گذاشته شده است.
جایزه «تونی» تنها جایزه تئاتری نیست كه به تعویق افتاده و جوایز «اولیویه» كه بالاترین جوایز تئاتری در بریتانیاست و قرار بود ۵ آوریل (۱۷ فروردین) برگزار گردد هم لغو شده است.


منبع:

1399/01/07
12:25:15
5.0 / 5
3537
تگهای خبر: تئاتر , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر