از ورود كنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی دانش آموزان مراقبت نماییم

از ورود كنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی دانش آموزان مراقبت نماییم به گزارش كنكور هنر رئیس مركز امور هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش اظهار نمود: از ورود كنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی دانش آموزان مراقبت نماییم.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، علی باقرزاده در دومین گردهمایی مشترك مدیران و معاونان ادارات كل آموزش و پرورش استانها و اعضای شورای معاونان كه به صورت ویدئو كنفرانس برگزارشد، اظهاركرد: از زحمات و تلاش مدیران كل ادارات آموزش و پرورش استانها، مدیران مناطق آموزشی، مدیران مدارس و معلمان در تداوم یافتن جریان آموزش قدردانی می كنم.
وی با اشاره به اینكه در یك پژوهش به هشت نكته در مواجه با شرایط بحرانی اشاره شده بود، اظهار داشت: نكته اول؛شرایط بحرانی انسان را وادار به آماده باش و هوشیاری می كند و تنها چیزی كه در اختیار داریم واكنش و عملكرد موثر ما است و نكته دوم دراین پژوهش براین تاكید گردیده است كه بحران انسان را قوی تر می كند.
باقرزاده در ادامه افزود: نكته سوم؛ كنترل افكار و احساسات و تصمیم گیری بر طبق عقلانیت است و نكته چهارم اینكه در هر بحران فرصت بزرگی نهفته شده است كه مدیران هوشمندآن را استخراج می كنند.
رئیس مركز امور هماهنگی حوزه وزارتی اشاره كرد: نكته پنجم در پژوهش این بود كه تهیه لیستی از كارهای كه نباید انجام بدهیم مهم تر از لیست كارهای است كه باید انجام بدهیمو نكته ششم این است كه انرژی را حفظ نماییم و استراحت كافی داشته باشیم.
وی اشاره كرد: در نكته هفتم پژوهش یادآوری شده بود كه نوشیدن آب موجب عملكرد بهتر مغز می شود و نكته هشتم این است كه تجارب خودرا به دیگران منتقل نماییم.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، باقرزاده اشاره كرد: از ورود كنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی دانش آموزان مراقبت نماییم و همانطوركه در فضای فیزیكی كنترل شده است در فضای مجازی هم به همین شكل پیگیری و مراقبت نماییم.
منبع:

1398/12/17
21:47:11
5.0 / 5
4022
تگهای خبر: پژوهش , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر