معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش كردستان خبر داد:

تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی كردستان

تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی كردستان به گزارش كنكور هنر ایسنا/كردستان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش كردستان اظهار داشت: با تولید محتواهای الكترونیكی و با بهره گیری از بسترهای ایمنی مجاز، فرایند یاددهی و یادگیری دانش آموزان استان در روزهای تعطیلی مدارس پیگیری می شود.


صدیقه عبدالهی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه تولید محتوای الكترونیكی، مكمل برنامه های شبكه آموزش است، اظهار داشت: این برنامه با همكاری سرگروه های آموزش ابتدایی استان و شهرستان ها و مناطق تابعه انجام و برای دانش آموزان شش پایه تحصیلی محتوای آموزشی تولید و منتشر می شود.
وی با تاكید بر اینكه محتوای آموزشی تولید شده بر مبنای بودجه بندی كتاب های درسی دوره ابتدایی در اسفند ماه انجام می شود، اضافه كرد: این برنامه آموزشی با حضور معلمان مجرب استان در استودیوی مجهز تهیه و ضبط و به صورت آنلاین برای دانش آموزانی كه به اینترنت دسترسی دارند و به صورت آفلاین در چارچوب فایل آموزشی cd و فلش در اختیار دانش آموزان استان قرار می گیرد.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش كردستان با اشاره به اینكه اولویت این برنامه ها با دانش آموزان مناطق حاشیه شهری و روستایی است كه به اینترنت و شبكه آموزش دسترسی ندارند، خاطرنشان كرد: این اقدام در جهت جبران عقب افتادگی درسی كلیه دانش آموزان در روزهای تعطیلی مدارس به علت شیوع بیماری كرونا ویروس انجام می شود.
وی از آغاز ضبط برنامه های آموزشی پیشبینی شده ظرف هفته جاری اطلاع داد و عنوان كرد: در اولین مرحله این برنامه دروس علوم، فارسی و ریاضی شش پایه دوره ابتدایی را پوشش می دهد كه زمینه تولید و ضبط آن به مدت ۳۰ دقیقه در هر جلسه فراهم گشته است.
عبداللهی ابراز امیدورای كرد با این رویكرد زمینه دسترسی تمامی دانش آموزان سطح استان به آموزش های لازم باتوجه به شرایط موجود و به منظور حفظ سلامتی آنان فراهم گردد.1398/12/12
19:32:24
5.0 / 5
4064
تگهای خبر: آنلاین , تحصیل , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر