اعلام اسامی فرهنگیان واجد شرایط اولیه تامین مسكن فرهنگیان

اعلام اسامی فرهنگیان واجد شرایط اولیه تامین مسكن فرهنگیان كنكور هنر: مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اعلام واجدین شرایط اولیه جهت استفاده از تامین مسكن فرهنگیان كه طی تفاهم نامه بین وزارت آموزش وپرورش و راه و شهرسازی صورت گرفت، بوسیله سامانه maskan.medu.ir آگاهی داد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، گودرز كریمی فر اظهار داشت: تعداد متقاضیان شاغل و بازنشسته دریافت مسكن در سراسر كشور، ۳۰۹ هزار نفر است كه از این تعداد، ۷۵ هزار و ۹۸۴ نفر، واجد شرایط شناخته شده اند.
مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش، پروسه استعلام را جهت تشخیص واجدین شرایط، استعلام ۴ گانه از وزارت راه و شهرسازی، برای كنترل فرم (ج) و استعلام از سازمان ثبت اسناد و املاك كشور، بابت دارا بودن سند مالكیت فردی و همین طور استعلام از سازمان ثبت احوال كشور، در خصوص احراز هویت فردی و نیز استعلام از بانك مسكن، جهت دریافت تسهیلات یارانه ای اعلام و مبنای پالایش، پیرایش و ویرایش متقاضیان مسكن را در پروسه مذكور، عنوان نمود.
كریمی فر اضافه كرد: ۱۴۵ هزار و ۵۱۶ نفر از متقاضیان مسكن فرهنگیان، فاقد شرایط اولیه دریافت مسكن برابر استعلام های صورت گرفته شناخته شده اند و۸۷ هزار و۷۴۶ نفر از فرهنگیان شاغل و بازنشسته، در خود اظهاری اطلاعات اولیه كه در سایت maskan.medu.ir بوده است، گرفتار خطای ثبت اطلاعات شده اند و قابلیت استعلام نداشته اند كه این افراد می توانند، مجدداً و با دقت بیشتر، اطلاعات اولیه را یك دفعه دیگر در سامانه مذكور كه تا اختتام هفته، فعال خواهد شد اقدام به ثبت اعتراض كنند.
كریمی فر اشاره كرد: تا تاریخ ۶ اسفندماه كلیه اطلاعات پالایش شده در سامانه maskan.medu.ir بارگذاری و كلیه افراد با ارائه كد ملی می توانند از نتایج اولیه، باخبر شوند.
شایان ذكر است، تامین ۱۷۰ هزار واحد مسكونی برابر تفاهم نامه فی درخلال با وزارت راه و شهرسازی با اولویت جامعه هدف و به تدریج در ضمن ۳ سال، برای فرهنگیان فاقد مسكن، عملیاتی و تحویل واجدین شرایط می شود.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، شایان ذكر است، تفاهم نامه ساخت ۱۷۰ هزار واحد مسكونی ویژه فرهنگیان با وزارت راه و شهرسازی در ۷ ماده تهیه، تدوین و تنظیم شده است و به امضای دو وزیر رسیده است و مدت اجرای این تفاهم نامه ۳ سال یعنی تا آبان ۱۴۰۱ است. از شرایط شركت در این طرح، متقاضیان و افراد تحت تكفل آنها باید فاقد زمین یا واحد مسكونی باشند و از امكانات دولتی مانند زمین، واحد مسكونی، تسهیلات یارانه ای خرید و راه اندازی مسكن استفاده نكرده باشند یا به عبارت دیگر فرم ج در استعلام از سامانه مربوطه راه و شهرسازی سبز باشد.
متقاضی باید متأهل یا سرپرست خانوار باشد و زنان خودسرپرست مشروط به داشتن ۳۵ سال سن می توانند در زمره متقاضیان قرار بگیرند. همین طور فرد متقاضی باید حداقل دارای پنج سال سكونت متوالی در شهر مورد تقاضا باشد.1398/12/04
23:11:07
5.0 / 5
3827
تگهای خبر: اجرا , راه اندازی , ساز , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر