حاجی میرزایی خبر داد

پرداخت عیدی به دانشجو معلمان به نسبت مدت تحصیل تمام وقت

پرداخت عیدی به دانشجو معلمان به نسبت مدت تحصیل تمام وقت به گزارش كنكور هنر وزیر آموزش وپرورش از پرداخت «عیدی» به دانشجو معلمان اطلاع داد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، در صورتی كه معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بامداد امروز صدور هرگونه بخشنامه از جانب این معاونت در فضای مجازی در خصوص «موافقت با پرداخت عیدی به دانشجومعلمان» را تكذیب نمود، وزیر آموزش وپرورش از پرداخت «عیدی» به دانشجو معلمان اطلاع داد.
محسن حاجی میرزایی با اشاره به تصویب نامه ۱۴۳۸۸۹/ت ۵۶۰۰ ه مورخ ۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ هیات وزیران با مبحث نحوه پرداخت پاداش آخر سال ۱۳۹۸، از پرداخت عیدی به دانشجو معلمان اطلاع داد.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی در ادامه با اشاره به ماده ۶ قانون مستخدمین خدمت به وزارت آموزش وپرورش، تصریح كرد: دانشجویان متعهد خدمت در آموزش وپرورش به نسبت مدت تحصیل تمام وقت در سال ۱۳۹۸، از پاداش آخر سال «عیدی» بهره مند خواهند شد.
این در حالیست كه علی الهیار تركمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش امروز در اینباره اظهار داشته بود: بخشنامه پرداخت عیدی چندی قبل از جانب دولت صادر شده كه بر مبنای بند یك این مصوبه، شرط پرداخت عیدی اشتغال به خدمت تمام وقت كاركنان است، اما دانشجومعلمان اشتغال به تحصیل دارند و مشمول عیدی نمی شوند.
وی اظهار كرده بود: با این وجود یكی از نمایندگان مجلس عنوان كرده بود هر كسی از دولت حقوق می گیرد باید عیدی هم دریافت كند، این نظر شخصی ایشان است و باید مراجع ذی صلاح این نظریه را تایید كنند. ما هم مبحث را از راه سازمان اداری و استخدامی و دیوان محاسبات پیگیری می نماییم.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه متاسفانه به تازگی بخشنامه ای از جانب این معاونت در خصوص موافقت با پرداخت عیدی به دانشجومعلمان در فضای مجازی انتشار یافته است اظهار داشته بود: این كار غیراخلاقی است و ما از راه حراست و نهادهای امنیتی با عاملان برخورد می نماییم.
الهیار یان كرده بود: ضمن آنكه ما دریافت مجوز برای پرداخت عیدی را دنبال كرده و پیگیر آن هستیم. درخواست می نماییم همكاران به اخبار غیرواقعی در فضای مجازی توجه نكرده و اخبار را از راه مراجع اطلاع رسانی رسمی دنبال كنند.1398/11/20
14:07:04
5.0 / 5
4465
تگهای خبر: تحصیل , دانشجو , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر