راه اندازی بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز كشور به نام سردار سلیمانی

راه اندازی بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز كشور به نام سردار سلیمانی كنكور هنر: تفاهم نامه راه اندازی بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز كشور در تهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی امضاء شد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز كشور در شهرتهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی راه اندازی و مزین خواهد شد.
این مجتمع آموزشی در منطقه ۱۵ آموزش و پرورش شهرتهران، توسط یكی از خیرین نیك اندیش مدرسه ساز و در مكانی راه اندازی خواهد شد كه تراكم دانش آموزی بسیار بالایی دارد.
این مجتمع آموزشی و ورزشی دارای پنج مدرسه [تمام مقاطع تحصیلی]، مجتمع ورزشی با پیش بینی سالن و استخر، نمازخانه، آزمایشگاه و سالن اجتماعات همچون ساختمانهایی است كه در این فضای آموزشی راه اندازی خواهد شد.
زمین این مجتمع آموزشی بیشتر از ۱۲ هزار متر مربع است در نوع خود بعنوان یك الگو در كشور خواهد بود.
برمبنای توافقات انجام شده مقرر است تا با هماهنگی خانواده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و با حضور دكتر حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دكتر رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور و مسئولان عالی استانی و كشوری مراسم آغاز عملیات راه اندازی این مجتمع آموزشی صورت خواهد گرفت.
هزینه ساخت این مجتمع آموزشی كه به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین خواهد شد، با برآورد اولیه ۴۰ میلیارد تومان و توسط یكی از خیرین گرانقدر مدرسه ساز تهرانی پرداخت خواهد شد.
علی شهری مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با حضور در دفتر كار این خیر نیك اندیش، تفاهم نامه ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی كشور با پنج مدرسه و فضاهای ورزشی در شهرتهران را به امضا رساند.
منبع:

1398/10/18
14:45:03
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: تحصیل , راه اندازی , ساز , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر