در گالری آ ؛

كابل در عمق میدان دیدنی شد

كابل در عمق میدان دیدنی شد به گزارش كنكور هنر مریم مزروعی عكس سفرهای خود به افغانستان را در نمایشگاهی با عنوان كابل در عمق میدان به نمایش می گذارد.به گزارش كنكور هنر به نقل از مهر، مریم مزروعی عكس سفرهای خود به افغانستان را در نمایشگاهی با عنوان «كابل در عمق میدان» به نمایش می گذارد. این عكاس اجتماعی كه تابحال نمایشگاهی از شهر موصل در زمانی كه در تصرف داعش بود، برگزار كرده در نمایشگاه جدیدش زندگی روزمره افغانستانی ها را به تصویر درآورده است.
به گفته مزروعی در «كابل در عمق میدان» تلاش شده، تصاویری متفاوت با آنچه رسانه های رسمی نشان می دهند عرضه شود، این عكس ها با تصاویر غالبی كه تنها نشان دهنده جنگ و فقر و ویرانی در این منطقه جغرافیایی است هم متفاوت است.
این عكاس و روزنامه نگار، هدف از برگزاری نمایشگاه «كابل در عمق میدان» را نزدیك شدن بیشتر مردم ایران و افغانستان به یكدیگر دانست و اظهار داشت: افغانستان در واقع بزرگترین متحد فرهنگی ماست. چون كه هر دو به یك زبان صحبت می نماییم و دارای یك خاستگاه فرهنگی و ادبی هستیم و یكی از بهترین راهكارهای رسیدن به صلح در منطقه ارتباط و فهم بیشتر مردمان با یكدیگر است.
این نمایشگاه كه در آن ۲۳ قطعه عكس خیابانی از كابل به نمایش درآمده است از ۱۵ تا ۲۵ آذر در گالری «آ» به نشانی كریم خان، ابتدای عضدی (آبان جنوبی)، كوچه ارشد، شماره ۷ برپا خواهد بود.

1398/09/13
15:55:56
5.0 / 5
4841
تگهای خبر: تصویر , سفر , عكاس , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر