در گفت وگو با كنكور هنر اعلام شد

آخرین وضعیت بودجه سال ۹۹ آموزش و پرورش

آخرین وضعیت بودجه سال ۹۹ آموزش و پرورش به گزارش كنكور هنر معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به طی مراحل تدوین كلیات لایحه بودجه 99 اظهار داشت: هنوز كلیات اعتبارات بودجه نهایی نشده؛ تلاش می نماییم تا سهم آموزش و پرورش در بودجه یك سهم واقعی و مبتنی بر نیازهای این وزارتخانه باشد.


علی الهیار تركمن در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی درباره مصوبات و خروجی های جلسه اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه با سازمان نوسازی مدارس و معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اظهار نمود: این جلسه به منظور ارائه اطلاعات مورد نظر برای تنظیم بودجه سال ۹۹ انجام شد.
وی ادامه داد: در این نشست نیازها و تكالیف قانونی كه داریم و باید در بودجه به آن توجه گردد را بیان كردیم. طرح سوژه شده و رایزنی های ما با معاونت علمی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه به صورت مستمر و روزانه ادامه دارد.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه تلاش می نماییم تا سهم آموزش و پرورش در بودجه یك سهم واقعی و مبتنی بر نیازهای این وزارتخانه باشد اظهار داشت: هنوز كلیات اعتبارات بودجه نهایی نشده و با عنایت به متغیرهای كلان اقتصاد در حال تغییر است. رشد معمول بودجه وزارتخانه برای سال آینده به درد ما نمی خورد و باید رشد، مبتنی بر نیاز باشد. ما ردیف های اصلی كه باید رشد مبتنی بر نیاز بگیرند را با همه مستندات و توجیهات ارائه كرده ایم.
وی همین طور درباره توزیع شیر در مدارس اظهار داشت كه یك اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی برای شیر در بودجه دیده شده كه ۱۰۰ میلیارد تومان آن ابلاغ گردیده است. اولویت گذاری هایی برای تامین شیر انجام و هشت استان كه از حیث فاكتورهای تغذیه ای در وضعیت نامناسب تری قرار داشتند مشمول طرح قرار گرفته اند و تا ۲۵ نوبت شیر در این مناطق توزیع خواهد شد.
الهیار اضافه كرد: به شرط تخصیص اعتبار ابلاغی، از نیمه آذرماه توزیع شیر در بین دانش آموزان این هشت استان صورت خواهد گرفت.
منبع:

1398/09/05
15:02:13
5.0 / 5
4179
تگهای خبر: ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر