افتتاح اولین مركز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش كشور

افتتاح اولین مركز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش كشور كنكور هنر: اولین مركز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش كشور راه اندازی شد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، با حضور رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنائی كشور، مدیركل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش وزارت آموزش و پرورش و مدیركل آموزش وپرورش خراسان رضوی اولین مركز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش كشور(مركاپ) در مشهد مقدس راه اندازی شد.
اولین مركز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش كشور با زیربنایی بالغ بر ۳۲۰ مترمربع و بااعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال در مشهد مقدس راه اندازی شد.
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنائی كشوردر این مراسم اظهار نمود: تدوین نظام جامع مهارتی و كارآفرینی در آموزش وپرورش كشور یك لزوم بسیار مهم می باشد كه ایده های بزرگی همچون ایجاد مركز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش (مركاپ)، تشكیل مجمع خیرین آموزش های فنی و حرفه ای و اجرای طرح یك صد دبیرخانه و یك صد مدرسه را محقق ساخته است.
مدیركل آموزش وپرورش خراسان رضوی اظهاركرد: افتتاح مركز رشد وكارآفرینی در آموزش وپرورش همچون عواملی است كه در رسیدن به توسعه متوازن و توسعه هنرستان ها كمك شایانی خواهد نمود.
وی ادامه داد: در مراكز رشد و كارآفرینی آموزش وپرورش ایده های معلمان و دانش آموزان عملیاتی و تجاری سازی شده و درنهایت منجر به ایجاد كسب وكار جدید، كارآفرینی و اشتغال زایی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش وپرورش، خدابنده در انتها اظهار داشت: یكی از وظایف مهم ما درزمینه اشتغال زایی شناخت نیاز جامعه است چونكه نیاز جامعه دائماً در حال تغییر است و مراكز رشد و كارآفرینی باید این مشاغل جدید را شناسایی، تبیین و معرفی كنید.1398/09/03
09:58:23
5.0 / 5
4368
تگهای خبر: اجرا , راه اندازی , ساز , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر