حناچی در مدرسه شاهد هاجر:

تربیت مدیران با اعتماد به نفس از اهداف برگزاری انتخابات شهردار مدرسه است

تربیت مدیران با اعتماد به نفس از اهداف برگزاری انتخابات شهردار مدرسه است به گزارش كنكور هنر شهردار تهران اظهار داشت: اگر می خواهیم در آینده مدیران با اعتماد به نفسی داشته باشیم و دانش آموزان امروز بتوانند عرصه مدیریت كشور را در آتیه به دست بگیرند و با اعتماد به نفس بالا آنرا اداره كنند، باید زمینه های كشف و رشد استعدادهای آنها را فراهم نماییم. این مورد یكی از علل برگزاری انتخابات شهردار مدرسه است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، پیروز حناچی ظهر امروز با حضور در مدرسه شاهد هاجر واقع در منطقه 10 در حاشیه برگزاری مراسم بیست و یكمین دوره انتخابات شهردار مدرسه، اظهار داشت: كشور ما سابقه فرهنگی طولانی در دوره قبل از اسلام و بعد از اسلام دارد و یكی از اثرگذار ترین كشورها در شكل گیری تمدن اسلامی به حساب می آید. بنابراین بخش عمده ای از سند راهنما و نقشه راهنمای تمدن در ادبیات و فرهنگ ما به چشم می خورد.
وی با اشاره به رقابت 4 هزار و 363 دانش آموز در 440 مدرسه در چارچوب انتخابات شهردار مدرسه افزود: اگر می خواهیم فرزندانمان در عرصه های مدیریتی خوش بدرخشند باید پله به پله آنها را رشد دهیم؛ یكی از اشكالات آموزش و پرورش این است كه تلاش می كند تمام افراد را یكسان و یك جور تربیت كند. این در شرایطی است كه هر یك از افراد خصیصه هایی دارند كه باید كشف و پرورش داده شود. اگر می خواهیم در آینده مدیران با اعتماد به نفسی داشته باشیم و دانش آموزان امروز بتوانند عرصه مدیریت كشور را در آتیه به دست بگیرند و با اعتماد به نفس بالا آنرا اداره كنند، باید زمینه های كشف و رشد استعدادهای آنها را فراهم نماییم. این مورد یكی از علل برگزاری انتخابات شهردار مدرسه است.
شهردار تهران خطاب به دانش آموزان با اشاره به دوران تحصیل خود اظهار داشت: وقتی همسن شما در دبیرستان بودم تمام كارهای جاری مدرسه، از برنامه ریزی برای سفر تا مابقی كارها را ما دانش آموزان انجام می دادیم و معلم ها در بخش آخر همراه می شدند. البته شاید در آن زمان با عنایت به شرایط پس از انقلاب فضا فراهم تر بود. به هر صورت تك تك شما دانش آموزان امیدهای آینده برای مدیریت كشور هستید.
حناچی با اشاره به اینكه این كشور پیش از ما بوده و پس از ما هم خواهد بود و در این میان هر شهروند باید دین خویش را به این كشور ادا كند، عنوان كرد: برای این كار باید عرصه برای تجربه و رقابت باز بماند. انتخابات شهردار مدرسه یكی از این تجربه هاست و فضایی را فراهم می آورد تا در چارچوب تجربه كار جمعی و هدفی مشخص و البته پشتوانه همكلاسی ها، فضای مدارا و پذیرش در مدارس شكل بگیرد.
طبق گزارش شهرنوشت، او در آخر تصریح كرد: امیدوارم تجربه برگزاری این دوره از انتخابات شهردار مدرسه نسبت به تجربه های قبل مفیدتر و ارزشمند تر باشد و با شتاب بیشتر فضایی برای فرزندانمان فراهم گردد تا تجربه مدیریتی بیشتری به دست آورند و خویش را برای پذیرش مسئولیت های وسیع تر آماده كنند.1398/08/21
22:44:25
5.0 / 5
4584
تگهای خبر: تحصیل , سفر , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر