پیام رئیس سازمان سینمایی به جشنواره فیلم فردا

پیام رئیس سازمان سینمایی به جشنواره فیلم فردا كنكور هنر: حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی به جشنواره فیلم فردا پیام داد.به گزارش كنكور هنر به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم «فردا»، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در پیامی به پنجمین جشنواره فیلم و عكس فناوری و صنعتی «فردا» از كوششی نوشت كه می تواند معرف تلاش فیلمسازان نوآور در عرصه ساخت آثار فناوری و صنعتی باشد.
متن كامل پیام حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی به این شرح است:
«بازتاب هنرمندانه توانمندی ها و رویش های گوناگون ایران اسلامی با وجود پشتوانه های فرهنگی و تمدنی آن، مستلزم نگاه حمایتی به حركت های خلاقانه و نوآورانه فرهنگ ساز و بهره مندی از همه ظرفیت های موجود در كشور است.
در این مسیر، هر تلاش صادقانه ای كه منجر به تقویت روحیه خودباوری و هم افزایی ظرفیت های پراكنده موجود در كشور شود، شایسته تقدیر است.
جشنواره «فیلم و عكس فناوری و صنعتی فردا» بعنوان یك جشنواره موضوعی و تخصصی، كوششی است برای شناسایی و معرفی هنرمندان و فیلمسازان جوان، خلاق و نوآور و رقابت آثاری كه روایتگر فن آوری و صنعت ایرانی هستند.
بدیهی است چشم انداز این رویداد اولا تمركز بر تولید و حضور جوانان سینماگر و علاقمند به سینما را مدنظر دارد و ثانیا منجر به توجه عمیق تر به پیوند میان صنعت و سینما و نمایشی عملی از همراهی موثر آنان در امتداد كمك به پیشرفت ایران عزیز و رونق تولید ملی می شود.
ضمن سپاسگزاری از تلاش های جهاد دانشگاهی و دست اندركاران برگزاری این رویداد سینمایی، تعالی این جشنواره جوان را آرزومندم».
حسین انتظامی
رییس سازمان سینمایی»


منبع:

1398/07/13
22:11:08
5.0 / 5
4814
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر