شهرداران مدارس تهران خطاب به دانش آموزان:

زمانی حال شهرمان خوب می شود كه از خودمان و خانواده مان شروع نماییم

زمانی حال شهرمان خوب می شود كه از خودمان و خانواده مان شروع نماییم به گزارش كنكور هنر شهرداران مدارس تهران طی سخنانی درآیین بازگشایی مدارس(مهر قلم) خواهان احساس مسئولیت و تعهد بیشتردانش آموزان تهرانی نسبت به مسائل و مشكلات پیرامون مدرسه، محله و شهرشان شدند و تاكید كردند: ما دانش آموزان باید به بزرگترها آموزش داده و خانواده، همسایه، اهالی محل، فامیل و همه اطرافیان و آشنایان را در این حركت فرهنگی مشاركت دهیم.به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا امسال شهرداران مدارس به همت اداره كل آموزش های شهروندی شهرداری تهران در آیین بازگشایی مدارس شهر تهران و شروع سال تحصیلی جدید از دانش آموزان و همكلاسی های مدرسه خود استقبال كردند.

در آیین بازگشایی مدارس امسال كه با حضور مسئولان لشگری و كشوری، مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و... برگزار شد، شهرداران مدارس تهران ضمن خوش آمدگویی و تبریك سال تحصیلی جدید به دانش آموزان از آنان خواستند تا در انتخابات شهردار مدرسه سال تحصیلی ۹۸-۹۹ - كه آبان ماه سال جاری برگزار می شود - مشاركت فعال داشته باشند و با انتخاب افراد متعهد، توانمند و دلسوز به بهتر شدن حال شهر كوچك مدرسه و دانش آموزان كمك كنند.

شهرداران مدارس تهران در ادامه احساس مسئولیت نسبت به محلات و شهرتهران را از طرف یكایك دانش آموزان ضروری برشمردند و تصریح كردند: ترافیك و تولید پسماند، دومسئله مهم زیست محیطی است كه اگر به آن توجه نشود در آینده به بحران جدی برای پایتخت تبدیل می شوند. بطور قطع یكی از راهكارهای موثر در مدیریت و رفع این مشكل، مسئولیت پذیری اجتماعی ما دانش آموزان و تمام اقشار اجتماعی شامل خانواده ها، همسایه ها، دوستان، آشنایان، اهالی محل، صنوف و... است.

به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، شهرداران مدارس در سخنان خود خواهان پیوستن تمام دانش آموزان تهرانی به پویش «این بار ما به بزرگترها آموزش بدیم» شدند و تاكید كردند: به جهت اینكه حال شهر بهتر شود، باید از بزرگترها و خانواده خود بخواهیم تا جایی كه امكان دارد از دوچرخه یا وسایل حمل و نقل عمومی بجای ماشین شخصی و تك سرنشین استفاده كنند و یا اینكه تفكیك زباله از مبداء را اول دانش آموزان یاد بگیرند و بعد به دیگران آموزش بدهند تا شیرابه های تولیدی منابع زیستی شهر را آلوده و ناسالم نكند.

منبع:

1398/07/02
14:06:51
5.0 / 5
4226
تگهای خبر: تحصیل , رمان , كلاس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر