كوشش برای تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان به بانك، برخورد با حقوق بگیران غیرشاغل

كوشش برای تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان به بانك، برخورد با حقوق بگیران غیرشاغل به گزارش كنكور هنر معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه در بحث قانون گذاری لوایحی همچون طرح پشتیبانی اداری، مالی و مدیریتی و اینكه صندوق ذخیره فرهنگیان به بانك تبدیل گردد، در دست اجرا و اقدام داریم اظهار داشت: برای شفافیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان پیگیری های جدی انجام گرفته است و افرادی به دادگاه معرفی شده اند.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام تیمور علی عسكری در دومین روز از گردهمایی مشترك اعضای شورای معاونان و مدیران كل آموزش وپرورش به تشریح و تبیین برنامه های سال تحصیلی جدید پرداخت و با اشاره به قیام عاشورا، اظهار نمود: بر اساس برنامه وزیر كه بر سه اصل صداقت، صمیمیت و صراحت استوار است، رفتار ما با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعاملی و سازنده بوده است و ادامه پیدا خواهدنمود.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش اشاره كرد: در بحث مجلس تعامل با ذی نفعان كشوری و منطقه ای مدنظر است و مجلس باید هم پاسخ بدهد و هم پاسخ بخواهد.
عسكری اشاره كرد: از اینكه نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ما قانون گذاری می كنند بسیار استقبال می نماییم و خوشبختانه در بحث بودجه با آموزش وپرورش بسیار همراهی كردند بعنوان مثال در سوژه نوسازی مدارس بودجه تخصیصی سه برابر شد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در بحث قانون گذاری لوایحی همچون طرح پشتیبانی اداری، مالی و مدیریتی و اینكه صندوق ذخیره فرهنگیان به بانك تبدیل گردد، در دست اجرا و اقدام داریم.
وی بابیان اینكه از نظارت نمایندگان مجلس شورای اسلامی استقبال می نماییم اما دخالت را اجازه نمی دهیم، اظهار داشت: در كمیسیون های آموزش و تحقیقات، اصل نود و همین طور بخش ها و كمیسیون های دیگر مجلس حضور فعالی داشته ایم.
عسكری اذعان كرد: برای شفافیت مالی صندوق ذخیره فرهنگیان پیگیری های جدی انجام گرفته است و افرادی به دادگاه معرفی شده اند.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به دوحوزه نیروی انسانی و هیئت تخلفات اداری، اظهار نمود: نیروی انسانی حقوق بگیر و غیر شاغل داریم كه حقوق دریافت می كنند اما در شغل دیگری فعالیت می نمایند كه در هیئت های تخلفات اداری پیگیری شده است.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش، وی درانتها افزود: پیش بینی می نماییم كه با تلاش های صورت گرفته، در بحث املاك ساماندهی بسیار عالی و مطلوبی اتفاق بیفتد.
منبع:

1398/06/24
16:01:52
5.0 / 5
4085
تگهای خبر: اجرا , تحصیل , ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر