تشكیل كارگروهی برای ساخت هتل ویژه فرهنگیان در حریم رضوی

تشكیل كارگروهی برای ساخت هتل ویژه فرهنگیان در حریم رضوی به گزارش كنكور هنر در نشست سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به طرح ساخت مراكز اقامتی و مسكن فرهنگیان در بافت حریم مطهر رضوی در شهر مشهد بیان كرد: ساخت این مراكز به شكل سهام پروژه با استفاده از قانون ماده ۶ خواهد بود تا زمین و پروانه به صورت مجانی در اختیار فرهنگیان كشور قرار گیرد و هزینه ساخت این مراكز از جانب فرهنگیان تأمین شود.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، در نشست سرپرست وزارت آموزش و پرورش با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران و شهردار مشهد، بر تشكیل كارگروه ویژه ساخت مراكز اقامتی و هتل برای فرهنگیان در حریم رضوی تاكید شد.

در نشست سرپرست وزارت آموزش و پرورش با محمد پژمان، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران و محمدرضا كلایی، شهردار مشهد در مورد مبحث های مربوط به آموزش و پرورش، شهرداری ها و شركت بازآفرینی شهری ایران مباحث مشترك به بحث گذاشته شد.
سید جواد حسینی با اشاره به طرح ساخت مراكز اقامتی و مسكن فرهنگیان برای۳۱ استان كشور در بافت حریم مطهر رضوی در شهر مشهد بیان كرد: ساخت این مراكز به شكل سهام پروژه با استفاده از قانون ماده ۶ خواهد بود تا زمین و پروانه به صورت مجانی در اختیار فرهنگیان كشور قرار گیرد و هزینه ساخت این مراكز از جانب فرهنگیان تأمین شود.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ساماندهی املاك آموزش و پرورش اظهار نمود: این ساماندهی در جهت تبدیل به احسن كردن املاك آموزش و پرورش اولا به منظور بهره وری اقتصادی و دوم؛ ایجاد مراكز و مدارس و مجتمع های بزرگ تمام ساحتی و تجاری سازی بعضی از املاك برای تأمین اعتبارات كیفیت بخشی نظام تعلیم و تربیت صورت می گیرد و در این راستا همكاری شركت بازآفرینی شهری ایران و شهرداری ها لزوم دارد. همینطور از سوی مسئولان قول مساعدت كامل داده شده است و كمیته مشترك برای تسریع در امور كارهای مشترك به شكل ویژه، این طرح ها را مورد پیگیری قرار خواهد داد.
در ادامه این جلسه در مورد مسائل مشترك آیسسكو و انتخاب شهرهای جهان اسلام بحث و تبادل نظر شد.1398/05/14
14:13:04
5.0 / 5
4274
تگهای خبر: پروانه , ساز , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر