زاهدی: كرمان تشنه است

زاهدی: كرمان تشنه است به گزارش كنكور هنر نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه مردم كرمان در استفاده از آب در عسر و حرج قرار دارند، بیان كرد: چرا برای انتقال آب به كرمان بودجه لازم اختصاص پیدا نمی كند؟


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس، اظهار داشت: اردوگاه شهید باهنر كه وابسته به وزارت آموزش و پرورش است به بهانه پرداخت برخی مطالبه فرهنگیان به ثمن بخس به یك شركت واگذار شده است. تمهیدی فراهم گردد این سرمایه به آموزش و پرورش بازگردد، حسب ظاهر هزاران میلیار تومان به این وزارتخانه خسارت وارد شده است.
وی در تذكری به وزیر كشور بیان كرد: برخی منابع درآمدی شهرداری كرمان امسال با مصوبه شورای شهر و تایید استانداری كرمان بیشتر از ده برابر شده آیا این مطابق سیاست های كلان كشور است؟
زاهدی در تذكری به رئیس جمهور و وزیر نیرو بیان كرد: كرمان تشنه است، شهر كرمان از یك ماه قبل با كمبود آب و قطعی برق مواجه می باشد، وضعیتی كه به وجود آمده باعث عسر و حرج مردم كرمان در استفاده از آب شده است؛ چرا برای انتقال آب به كرمان بودجه لازم اختصاص پیدا نمی كند؟ آیا مردم حتما باید اعتراضات نامتعارف داشته باشند تا آنگاه چاره جویی كنید؟
نماینده مردم كرمان در مجلس در تذكری به وزیر راه تصریح كرد: بیشترین استفاده كننده از قطار بین شهری مردم كم درآمد هستند اما جای تاسف دارد كه قیمت بلیط آن حدود دوبرابر شده و نظارتی بر قیمت و كیفیت عرضه خدمات صورت نمی گیرد.
او در آخر افزود: آقای رئیس جمهور بیشتر از ۶ سال از وعده عرضه لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان توسط دولت سپری شده ولی هنوز خبری نشده است.1398/05/03
11:22:55
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: خدمات , رمان , كیفیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر