بررسی گزارش واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد و آتش سوزی مدرسه دخترانه زاهدان در مجلس

بررسی گزارش واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد و آتش سوزی مدرسه دخترانه زاهدان در مجلس به گزارش كنكور هنر گزارش حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات و حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان از دستور كارهای جلسات علنی هفته آینده مجلس است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ایام یكشنبه، دوشنبه و سه شنبه هفته آینده تشكیل جلسه می دهند و جلسه علنی روز دوشنبه مجلس هم در دو نوبت بامداد و پس از ظهر برگزار می گردد.
لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان، طرح یك فوریتی ساماندهی بازار خودرو، طرح یك فوریتی اصلاح بند ۵ ماده ۶ قانون اجرای سیاست های كلی اصل ۴۴ قانون اساسی و لایحه موافقتنامه بین ایران و فنلاند درباره كمك و همكاری متقابل در امور گمركی همچون دستور كارهای مجلس در جلسات علنی هفته آینده است.
نمایندگان همینطور در جلسات علنی هفته آینده طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه گذاری مردمی، لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و مجارستان، لایحه پشتیبانی از محیط بانان و جنگلبانان و لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و چك را در دستور كار دارند.
لایحه عضویت ایران در برنامه اندازه شناسی آسیا و اقیانوسیه، لایحه كمك به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان های ساحلی و كلان شهرها با مشاركت بخش غیردولتی، طرح استفساریه ماده ۳۶ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی كشور و طرح استفساریه بند ۲ ماده ۲ قانون مالیات های مستقیم از دیگر دستور كارهای جلسات هفته آینده مجلس است.
طرح اصلاح ماده ۱۳۳ قانون مالیات های مستقیم، طرح الحاق دو تبصره به بند د ماده ۸۸ قانون برنامه ششم، طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و سی ان جی در كشور و طرح الحاق یك تبصره به ماده ۹۸ قانون آئین نامه داخلی مجلس هم در دستور كار جلسات هفته آینده مجلس قرار دارد.
نمایندگان در جلسات هفته آینده طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیما، طرح اصلاح بند ل ماده ۲۸ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش را مورد بررسی قرار می دهند.
سوال بیت الله عبداللهی و محمود نگهبان سلامی از وزیر ارتباطات و سوال بهرام پارسایی، عبدالكریم حسین زاده و محمدرضا صباغیان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم از دیگر دستور كارهای هفته آینده مجلس است.
نمایندگان همینطور در جلسات هفته آینده گزارش معاونت نظارت مجلس در مورد اقدامات نظارتی مجلس در اجلاسیه سوم دوره دهم، گزارش كمیسیون آموزش در مورد حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، گزارش كمیسیون آموزش در مورد پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو در دانشگاه آزاد و گزارش كمیسیون آموزش در مورد حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان را مورد بررسی قرار می دهند.1398/03/25
17:19:56
5.0 / 5
4406
تگهای خبر: اجرا , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر