راهكار آموزش وپرورش برای عدم تعویق پرداخت حقوق معلمان

راهكار آموزش وپرورش برای عدم تعویق پرداخت حقوق معلمان كنكور هنر: معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش درباره تبصره 12 قانون بودجه برای به تعویق نیفتادن حقوق معلمان اظهار داشت: بر این اساس هر پرداختی كه ماهیت حقوق داشته باشد باید به صورت ماهانه پرداخت گردد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، علی الهیار تركمن درباره تاثیر اجرای تبصره ۱۲ در به تعویق نیفتادن حقوق معلم ها اظهار داشت: پیشنهادات ما در زمان تنظیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ به دولت و مجلس شورای اسلامی این بود كه اعتبارات وزارت آموزش و پرورش را ۱۰۰ درصد تخصیص یافته تلقی شود و به ماخذ یك دوازدهم ماهانه به وزارت آموزش وپرورش پرداخت كنند.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش اضافه كرد: در زمان بودجه این ابهام بود كه اگر این امكان را برای وزارت آموزش و پرورش بگذارند، دستگاه های اجرایی دیگر نیز خودرا به این تبصره اضافه كنند، بنا بر این در بند (ك) تبصره ۱۲ اشاره شده است هر پرداختی كه ماهیت حقوق داشته باشد باید به صورت ماهانه پرداخت گردد.
الهیار تركمن افزود: غیر از حقوق و عیدی كاركنان رسمی و قراردادی وزارت آموزش و پرورش، حق التدریس های شاغل و آزاد، خرید خدمات آموزشی و سرباز معلم ها و مقرری بگیرها را داریم كه ماهیت حقوق دارند.
وی اشاره كرد: این موارد را كه جنبه حقوق را دارند، احصاء شده اند و به سازمان برنامه بودجه عرضه كرده شده است باید در تخصیص های ماهانه كه برای وزارت آموزش وپرورش در نظر گرفته می شود، این موارد مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش با اشاره به اینكه به شدت پیگیر اجرای بند (ك) هستیم، اظهار داشت: این یك قانون است كه باید سازمان برنامه بودجه و امور دارایی و اقتصادی عملی كنند.

منبع:

1398/03/13
15:27:40
5.0 / 5
4443
تگهای خبر: اجرا , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر