ابهامی درباره هزینه های مدارس خارج از كشور وجود ندارد

ابهامی درباره هزینه های مدارس خارج از كشور وجود ندارد كنكور هنر: رئیس مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور درباره برخی شبهات مالی مطرح شده پیرامون مدارس خارج از كشور اظهار داشت: هیچ ابهامی درباره هزینه های مدارس خارج از كشور وجود ندارد و موارد لازم از طرف نهادهای نظارتی كه نیروی مستقر در مركز دارند بررسی می شود.


غلامرضا كریمی در گفت و گو با ایسنا، درباره برخی شبهات مالی مطرح شده پیرامون مدارس خارج از كشور توضیحاتی ارائه و اظهار نمود: سازمان بازرسی كل كشور در مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور مستقر است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، بازرسی وزارتخانه و مجلس نیز بر عملكرد مركز نظارت دارند و دیوان محاسبات نیز ورود كرده است. هیچ ابهامی درباره هزینه های مدارس خارج از كشور وجود ندارد و موارد لازم از طرف نهادهای نظارتی كه نیروی مستقر در مركز دارند بررسی می شود.
رئیس مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور وزارت آموزش و پرورش درباره معوقات و مطالبات معلمان خارج از كشور نیز اظهار داشت: بودجه مصوب مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور در سال قبل ۱۸۰ میلیارد بود كه ۶۸ درصد آن تخصیص یافت و مابقی آن باقی ماند و نتیجه آن شد كه با بدهی انباشته ای به معلمان خارج از كشور مواجه بشویم.
كریمی افزود: قسمتی از مطالبات معلمان خارج از كشور در چارچوب دیون و قسمتی از محل بودجه ۹۸ بتدریج پرداخت می شود.1398/03/11
15:59:59
5.0 / 5
4639
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر