ضیاء هاشمی در گزارش كنكور هنر:

لیست منتشرشده تهیه كنندگان هنوز قطعی نیست، مهلت رسیدگی به شكایات

لیست منتشرشده تهیه كنندگان هنوز قطعی نیست، مهلت رسیدگی به شكایات كنكور هنر: دبیر كمیته یكپارچگی تهیه كنندگان با اشاره به فهرست انتشار یافته اسامی تهیه كنندگان با تایید سازمان سینمایی اصرار كرد این لیست فهرست اولیه است و نهایی به شمار نمی رود.سید ضیا هاشمی دبیر كمیته یكپارچگی تهیه كنندگان درباره فهرست منتشرشده از اسامی تهیه كنندگان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فهرست منتشرشده اسامی تهیه كنندگان توضیح داد: این فهرست اولیه است كه توسط ۴ صنف پالایش و استخراج شده و فهرست قطعی به شمار نمی رود.
وی افزود: هر یك از تهیه كنندگان سینما كه نام خودرا در فهرست منتشرشده نمی بینند، تا اختتام خردادماه فرصت دارند تا برمبنای نظام نامه منتشرشده مدارك خودرا عرضه كنند.
هاشمی اظهار داشت: بعضی از افراد امكان دارد به وضعیت خود كه شامل پیوسته، موقت و رسمی است معترض باشند این دوستان هم به سرعت برمبنای نظام نامه تهیه كنندگی مدارك را عرضه كنند تا درباب تغییر وضعیت آنها اقدام گردد.
وی اشاره كرد: فهرست منتشرشده فهرست اولیه است و تا اختتام خردادماه فرصت هست تا فهرست قطعی آماده شود و ما پاسخگوی دوستان هستیم.
هاشمی درانتها اظهار داشت: برمبنای فهرست قطعی كه در آخر خردادماه به آن خواهیم رسید جلسه ای را برای مجمع عمومی صنف واحد تهیه كنندگی برگزار می نماییم، امیدواریم با استعانت از خداوند منان و همت دوستان تهیه كننده این كار مهم صورت گیرد تا بار دیگر شاهد وحدت و یكپارچگی و قدرت تهیه كنندگان باشیم.


منبع:

1398/03/10
14:12:29
5.0 / 5
4756
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر