كامران تفتی با مهر مطرح كرد؛

اجرا برایم زیرمجموعه بازیگری است، مضامین فراموش شده در برادرجان

اجرا برایم زیرمجموعه بازیگری است، مضامین فراموش شده در برادرجان كنكور هنر: كامران تفتی بازیگری برادرجان به لوكیشن های این سریال اشاره و با عنایت به قصه گفت از نیاوران تا جنوب تهران را در این سریال می بینیم.كامران تفتی كه این شب ها با سریال «برادرجان» به كارگردانی محمدرضا آهنج در شبكه سه سیما دیده می شود، درباره حضورش در این سریال به خبرنگار مهر اظهار داشت: بعضی كارها برای این است كه از زندگی خود فارغ شده و به صورتی سرگرم شوید ولی برعكس بعضی از پروژه ها و كارها مقرر است به شما یادآوری كند كه در چه شرایطی زندگی می كنید و چه گرفتاری هایی دارید كه این وظیفه تراژدی است و قصه «برادرجان» هم چنین فضا و تراژدی ای دارد.
وی افزود: من حتم دارم این قصه برای خیلی از ایرانی ها اتفاق افتاده است و بنا بر این هم فكر می كنم خیلی از مخاطبان آنرا دوست خواهند داشت چون دغدغه خودشان در سریال مطرح می شود.
تفتی درباره قصه های سریال های تلویزیونی و مغایرت آنها با واقعیت بیان كرد: خود ما در این سریال از نیاوران تا جنوب تهران را داریم و مضامینی را در قصه می آوریم كه خیلی وقت است یادمان رفته است. ما می خواهیم بدون شعار آنچه را كه از دست رفته است به تصویر بكشیم اینكه فراموش كرده ایم كه برادر پشت برادر ایستاده است، جوانمردی و… زمانی وجود داشت.
وی كه این روزها اجرای برنامه اجتماعی «وقتشه» و برنامه موسیقایی «دلصدا» و همین طور بازی در سریال «برادرجان» را بر عهده دارد، درباره این كارهای مختلف بیان كرد: اهتمام می كنم به همه این كارها برسم و البته برایم مهم می باشد كه وقتی كاری را قبول می كنم همه وقت و فكر و ذهن و زندگی خودرا پای آن بگذارم و الان همه زندگی من كارم است.
وی افزود: برای من همه كارهای مختلف زیر مجموعه بازیگری قرار می گیرد؛ اجرا، خوانندگی، دوبله و… زیر مجموعه بازیگری است و برای من لذت بخش است كه همه آنها را تجربه كنم.
بازیگر «از یادها رفته» درانتها درباره حضورش در این سریال و بازی موازی در دو كار رمضانی بیان كرد: خوشبختانه یا متأسفانه این اتفاق رخ داده است چون قرار نبود این سریال در روزهای ماه رمضان پخش شود.


منبع:

1398/02/20
13:35:20
5.0 / 5
4173
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر