ساعت اجراهای شهرزاد در ماه رمضان تغییر می كند، آغاز شاه ماهی

ساعت اجراهای شهرزاد در ماه رمضان تغییر می كند، آغاز شاه ماهی كنكور هنر: در حالی نمایش شاه ماهی به كارگردانی رضا بهاروند از ۲۵ اردیبهشت در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت كه ساعت اجرای نمایش های این مجموعه در ماه رمضان تغییر می كند.به گزارش كنكور هنر به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، نمایش «شاه ماهی» عنوان تازه ترین اثر مشترك رضا بهاروند و احمد سلگی است كه از ۲۵ اردیبهشت ماه در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت و این تازه ترین همكاری بهاروند و سلگی پس از نمایش «سماعی زاده» و «زهرماری» است.
امیر جدیدی، علی شادمان، الناز حبیبی، فائزه یوسفی، كیوان محمدی، مهران میری، سارینا ترقی، نصیر ساكی و پرستو معین بازیگرانی هستند كه در این نمایش به ایفای نقش می پردازند كه امیر جدیدی بازیگر اصلی این نمایش پس از گذشت چند سال دوری از صحنه نمایش، با «شاه ماهی» به عرصه تئاتر باز خواهد گذشت.
طبق برنامه ریزی های انجام شده این نمایش هر شب ساعت ۲۰: ۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود و امكان خرید بلیت اینترنتی این نمایش برای مخاطبان تئاتر برقرار است.
از سوی دیگر نمایش «صد در صد» به كارگردانی مرتضی اسماعیل كاشی كه برای سومین دوره اجرا، روی صحنه می رود تا ۳۱ اردیبهشت در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه باقی خواهد ماند.
از تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه و به سبب فرارسیدن ماه مبارك رمضان این اثر نمایشی پس از افطار و در ساعت ۲۰: ۱۵ روی اجرا می شود.
هوتن شكیبا و ستاره پسیانی بازیگرانی هستند كه در این نمایش به ایفای نقش می پردازند و تهیه كنندگی این نمایش بر عهده محمد قدس است.
نمایش «حكم» عنوان تازه ترین اثر نمایشی در پردیس تئاتر شهرزاد است كه اجراهای خودرا از ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز نموده است و در ایام ابتدایی توانسته مخاطبانی را با خود همراه كند.
این نمایش به كارگردانی مسعود ترابی هر شب ساعت ۲۱: ۳۰ و پس از افطار در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و به نقد یك سبك زندگی اجتماعی می پردازد، بهنام شرفی، ترلان پروانه، محمدهادی عطایی، مونا فائزپور، كاوه آهنگر و آذین فهیمی بازیگرانی هستند كه در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.


منبع:

1398/02/16
15:07:31
5.0 / 5
4998
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر