فعالیت ۳۸۰۰۰ نیروی تربیت بدنی در كشور

فعالیت ۳۸۰۰۰ نیروی تربیت بدنی در كشور به گزارش كنكور هنر مدیر دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه با كمبود مربی تربیت بدنی مواجه نیستیم، اظهار نمود: ۳۸ هزار نیروی تربیت بدنی در كشور فعالیت می نمایند كه بخشی از این تعداد بعنوان كارشناسان ورزشی در مدارس فعالیت می نمایند.


محمد جعفری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه ۳۳۳۰ فضای سرپوشیده ورزشی در كل كشور وجود دارد، افزود: خراسان شمالی هم در ایجاد فضای ورزشی در كشور پیشتاز بوده است و فعالیت های مناسبی در این زمینه داشته است.
وی با اشاره به اینكه با كمبود مربی تربیت بدنی مواجه نیستیم، اظهار نمود: ۳۸ هزار نیروی تربیت بدنی در كشور فعالیت می نمایند كه بخشی از این تعداد بعنوان كارشناسان ورزشی در مدارس فعالیت می نمایند.
به قول وی برای ارتقای كیفیت فعالیت های ورزشی، فعالیت های ورزشی فوق برنامه در دستور كار قرار گرفته است كه می تواند از این فعالیت ها به كانون های ورزشی درون مدرسه و برون مدرسه ای، حیات پویا و… اشاره نمود.
جعفری عنوان كرد: آموزش و پرورش فراتر از وظیفه ای كه به عهده دارد در زمینه كم تحركی دانش آموزان ایفای نقش می كند و برای ورود جدی به این مسئله باید دیگر دستگاه های مرتبط هم پای كار باشند.
مدیر دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش بیان كرد: خراسان شمالی در زمینه اجرای ساعت های تربیت بدنی، كیفیت فعالیت های تربیت بدنی و… پیشرو بوده است و كارهای بسیارمناسبی انجام گرفته است.
1398/02/10
13:51:37
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: اجرا , دستگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر