مهلت ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تا دوشنبه

مهلت ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تا دوشنبه به گزارش كنكور هنر مدیركل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش جزئیات ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی را اعلام نمود.


عباس سلطانیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ارسال دستورالعمل آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در پنجم فروردین سال جاری از جانب وزارت آموزش و پرورش اظهار نمود: پذیرش دانش آموزان در سال تحصیلی 99-98 و فرایند ثبت نام دانش آموزان متقاضی ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی و دبیرستان های استعدادهای درخشان بر طبق این دستورالعمل خواهد بود.
وی ادامه داد: بر مبنای دستورالعمل ارسالی به ادارات كل آموزش و پرورش استان ها، تمامی فرآیندها شامل ثبت نام اینترنتی داوطلبان، تهیه و صدوراقلام قبل از آزمون، چاپ، بسته بندی و ارسال دفترچه های سؤالات برپایه حوزه بندی و همینطور تصحیح پاسخ برگ ها، اعلام نتیجه‌ی آزمون و پاسخ گویی به درخواست های تجدید نظر، به صورت ستادی و متمركز، با همكاری، هماهنگی و نظارت مركز سنجش و پایش كیفیت آموزشی، مركز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و دفاترذیربط معاونت آموزش متوسطه، با تأیید مركز حراست صورت می گیرد.
مدیركل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش در ادامه به نحوه ثبت نام دانش آموزان مدارس خارج از كشور، اشاره نمود و اظهار داشت: مسئولیت اطلاع رسانی به دانش آموزان مدارس خارج از كشور درباره ثبت نام و شركت در آزمون بر عهده‌ی مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور خواهد بود.
به قول وی، دانش آموزان مدارس داخل و خارج از كشور به صورت همزمان در داخل كشور برگزار می شود.

سلطانیان همینطور اظهار داشت: زمان توزیع كارت و تاریخ برگزاری آزمون دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام و شركت در آزمون ورودی، از راه سامانه‌ی ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان ( داخل و خارج از كشور) قرار گرفته است و مشخصات و ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان ونمونه دولتی سراسر كشور، هنگام ثبت نام برای داوطلبان قابل مشاهده می باشد.
سلطانیان این را هم اظهار داشت كه ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه‌ی دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، از روز دوشنبه 19 فروردین شروع شده و تا روز دوشنبه 26 فروردین ادامه دارد و از راه سامانه‌ی ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می شود.
مدیركل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه تمامی فرایند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد می پذیرد اظهار داشت: مدارس محل تحصیل داوطلبان، در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
سلطانیان افزود: زمان برگزاری آزمون ورودی پایه‌ی دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی رأس ساعت 9 بامداد روز جمعه 31 خرداد ماه سال جاری در سراسر كشور به صورت هم زمان برگزار می شود.
به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، تمامی دانش آموزانی كه در سال تحصیلی 98- 1397 در پایه نهم مشغول به تحصیل هستند، مجاز به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هستند و رقابت علمی برای ورود به هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی، در میان دانش آموزان شهر و شهرستان، بدون درنظر گرفتن منطقه یا ناحیه خواهد بود.
همینطور دانش آموزان عشایری به علت كوچ رو بودن، در هر منطقه ای در سطح استان مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون خواهندبود.1398/01/22
23:52:31
5.0 / 5
4585
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر