تأمین ایمنی كاروان های راهیان نور در جاده ها

تأمین ایمنی كاروان های راهیان نور در جاده ها كنكور هنر: فرمانده نیروی انتظامی ضمن اشاره به همكاری پلیس با ستاد راهیان نور و نظارت بر كاروان های راهیان نور اظهار داشت: در نوروز ۹۷ هیچ حادثه ای در رابطه با كاروان های راهیان نور نداشتیم و امسال باز تلاش خودرا خواهیم كرد تا هیچ مشكلی پیش نیاید همین طور بر ایمنی و امنیت این كاروان ها نظارت كافی خواهیم داشت.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه رزمایش ترافیكی نوروز ۹۸ با حضور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تفاهم نامه ای میان پلیس و وزارت بهداشت به امضاء رسیده كه سبب سرعت بیشتر در خدمت رسانی به مردم و افزایش سرعت امدادر سانی ها خواهد شد.
وی با بیان این كه امسال با عنایت به آمار حوادث رانندگی تمركزمان را محدوده ی ۳۰ كیلومتری شهرها متمركز كرده ایم اظهار داشت: امیدواریم كه با اقدامات انجام شده و باز همكاری خوب شهروندان بتوانیم آمار حوادث و تلفات رانندگی را در نوروز امسال كاهش دهیم.
اشتری در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت حادثه خیز در جاده ها و كمبود بعضی از امكانات زیر ساختی اظهار نمود: در این خصوص با وزیر راه جلساتی داشتیم.
وی در پاسخ به پرسشی درباره ی وضعیت ایمنی كاروانهای راهیان نور اظهار نمود: در همكاری خوبی كه میان پلیس و ستاد راهیان نور وجود دارد نظارت خوبی بر این كاروان ها انجام شده كه نتایج آن منجر گردید كه در نوروز ۹۷ هیچ حادثه ای در رابطه با كاروان های راهیان نور نداشته باشیم.امسال باز تلاش خودرا خواهیم كرد تا هیچ مشكلی پیش نیاید و بر ایمنی و امنیت این كاروان ها نظارت كافی را خواهیم داشت.
اشتری در پاسخ به پرسشی درباره ی یكسان شدن سامانه های ارتباطی برای امداد رسانی در جاده ها باز اظهار داشت: سامانه ۱۱۰ در روزهای نوروز به شهروندان خدمات نمایش می كند و آنها می توانند با این سامانه تماس بگیرند.1397/12/22
18:08:07
5.0 / 5
4527
تگهای خبر: خدمات , رمان , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر