شهریه مدارس غیردولتی واقعی می شود، پیش ثبت نام فعلا ممنوع

شهریه مدارس غیردولتی واقعی می شود، پیش ثبت نام فعلا ممنوع كنكور هنر: مدیركل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه پیش ثبت نام مدارس غیردولتی در اسفندماه نداریم و اساسا پس از سال جدید خواهد بود اظهار داشت: البته پیش ثبت نام اگر صرفا نامنویسی باشد مشكلی ندارد.


محمد محسن بیگی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به اینكه در سال های گذشته پیش ثبت نام مدارس غیردولتی از اسفندماه شروع می شد، آیا امسال باز پیش ثبت نام مدارس را شاهد خواهیم بود؟ اظهار نمود: پیش ثبت نام مدارس غیردولتی را در اسفندماه نداریم و اساسا پس از سال جدید خواهد بود.
وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم كه اطلاعات شهریه مدارس غیردولتی را بوسیله موسسان را تا اختتام اسفندماه وارد سامانه تعیین شهریه نماییم و شهریه را پیش از شروع ثبت نام ها مشخص كرده و در اختیار مردم قرار دهیم.
مدیركل مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه پیش ثبت نام اگر صرفا نامنویسی باشد مشكلی ندارد عنوان كرد: اما اگر مبلغی به منظور پیش ثبت نام تعیین و دریافت شود بالقطع به منزله تخلف خواهد بود.
محسن بیگی همین طور درباره شهریه مدارس دولتی اظهار نمود: هنوز میزان و درصد رشد شهریه مدارس معین نمی باشد، اما همانند سال قبل و مطابق آیتم های الگوی شهریه تعیین می شود.
وی ادامه داد: تغییرات بسیاری نسبت به سال قبل در آیتم ها و پارامترهای موجود به وجود آمده بعنوان مثال اطلاعات پرسنلی، فضای فیزیكی، برنامه های كیفیت بخشی و اجاره بها به صورت دقیق و كارشناسی شده در سیستم بارگذاری می شود و شهریه به سمت واقعی شدن پیش می رود.1397/12/07
19:57:41
5.0 / 5
4506
تگهای خبر: ثبت نام , شهریه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر