تا ۵ اسفندماه صورت می گیرد

ثبت نام آزمون سراسری جذب مدرس كانون زبان ایران

ثبت نام آزمون سراسری جذب مدرس كانون زبان ایران به گزارش كنكور هنر كانون زبان ایران وابسته به كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در نظر دارد از بین داوطلبان مسلط به زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی شامل آلمانی، اسپانیایی، عربی، روسی، فرانسه، چینی و ایتالیایی از راه برگزاری آزمون سراسری در كل كشور كادر آموزشی خویش را توسعه و تقویت كند. مهلت ثبت نام اینترنتی این آزمون تا آخر روز یكشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل كانون زبان ایران، آزمون كتبی جذب مدرس در بخش های انگلیسی (كودكان، نوجوانان و بزرگسالان) و در بخش های غیرانگلیسی(فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ایتالیایی) در روز جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ در كل كشور به صورت همزمان برگزار می گردد.
همینطور سعی شده است تا پذیرفته شدگان از ترم بهار و تابستان ۱۳۹۸ در استان های مربوطه به كار گرفته شوند.
علاقه مندان به ثبت نام، لازم است بعد از رجوع به نشانی www.ili.ir و مطالعه پوشه های پیوست آن، مراحل ثبت نام خویش را تكمیل كنند.
بر طبق این گزارش این آزمون با دوره های پیشین تفاوت هایی دارد همچون برای گروه نوجوانان در بخش های آلمانی و عربی برای نخستین بار برگزار می گردد. همینطور سن در نظر گرفته شده برای داوطلبان تدریس در گروه سنی كودكان از ۲۲ سال به ۲۰ سال كاهش یافته است.
لازم به ذكر است دو زبان چینی و ایتالیایی هم برای نخستین بار در كانون زبان ایران فعالیت خویش را آغاز می كند.1397/12/03
12:59:55
5.0 / 5
4921
تگهای خبر: ثبت نام , داوطلب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر