از جزئیات زوج و فرد جدید تهران تا اسكله های مخفی ایران

از جزئیات زوج و فرد جدید تهران تا اسكله های مخفی ایران به گزارش كنكور هنر تشریح جزئیات طرح جایگزین «زوج و فرد» در تهران، توضیح در مورد اینكه آیا در كشور اسكله مخفی وجود دارد، سفارش هایی برای برای مصرف آنتی بیوتیك، اعلام خبر خروج سگ های گله از زیستگاه یوزپلنگ ها و... همچون اخبار گروه اجتماعی خبرگزاری ایسنا در روز چهارشنبه 24بهمن است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایسنا، گروه اجتماعی ایسنا، امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه بیشتر از ۵۰ خبر را روی خروجی خود منتشر نموده كه بعضی از مهم ترین این اخبار در ادامه آمده و با كلیك روی هر تیتر می توان به متن كامل خبر دسترسی پیدا كرد.

مكافات انتخابات در استخدام های شهرداری
ابراهیم شیخ -معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران- با اشاره به اینكه در شهرداری تهران با چند پیك استخدام مواجه هستیم اظهار داشت: نخست در سال ۸۳ دیگری در سال ۱۳۹۲ و آخرین بار در سال ۱۳۹۶ با یك پیك استخدام مواجه هستیم. تحلیل این پیك ها با رویدادهای سیاسی كشور ارتباط معناداری دارد در حقیقت هر وقت یك رویداد سیاسی مثل انتخابات در كشور داشتیم سازمان مدیریت شهری رفتارهایی را از خود بروز داده كه ظرفیت ها در جهت سیاسی بهره برداری شود.

جزئیات طرح جایگزین «زوج و فرد» تشریح شد
علی عالی -مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران- در مورد جزئیات حذف طرح زوج و فرد توضیحاتی را ارائه نمود. او درباره تغییرات محدوده زوج و فرد با اشاره به اینكه در تغییرات طرح، چند نگاه مهم وجود داشته است كه باید به آن توجه گردد اظهار داشت: مهم ترین دلیل ایجاد تغییرات، حل مشكل ساكنین طرح و توجه به مسائل آنها بوده چراكه در این چندسال توجهی به آن نشده بود اما سال قبل امتیاز ورود و خروج برای ساكنین محدوده طرح ترافیك در نظر گرفته شد و سال آینده هم تخفیف ویژه برای ساكنان محدوده زوج و فرد اعمال می شود.

آیا در كشور اسكله مخفی داریم؟
سردار ایوب سلیمانی -جانشین فرمانده ناجا- در گفت و گو با ایسنا، بر لزوم كنترل و پایش تردد شناورها در سواحل برای كنترل پدیده قاچاق اصرار كرد و درباره اینكه آیا اسكله های غیرقانونی و مخفیانه ای برای قاچاق در كشور فعال است یا خیر، اظهار داشت: ما در كشور اسكله های به نام اسكله قاچاق نداریم و این طور نیست كه اسكله ای مخفی باشد و از كسی پوشیده باشد، اما در بعضی جاها مبادی رسمی وجود دارد و گمرك و … مستقر هستند، اما در جاهای دیگر مانند برخی روستاها اسكله های محلی وجود دارد كه ما معتقدیم در این محل ها هم باید مسئولان حضور داشته باشند و نسبت به كنترل این فضاها اقدام نمایند.

پنج كشته و دو مفقودی در سیلاب كشور
مرتضی سلیمی -رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر- از مرگ پنج نفر در سیلاب اخیر آگاهی داد و اظهار داشت: از روز شنبه بیستم بهمن ماه تا بامدادان امروز، چهارشنبه، ۲۲ استان همچون اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان های جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، كرمان، كرمانشاه، كهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان، مازندران، مركزی، هرمزگان و یزد درگیر سیلاب و برف و كولاك بودند كه به دنبال آن تا كنون یك نفر در استان خوزستان، سه نفر در استان خراسان جنوبی و یك نفر در استان سیستان و بلوچستان به سبب گرفتار شدن در راه سیلاب جان خویش را از دست دادند. همینطور یك نفر در استان هرمزگان و یك نفر هم در استان فارس مفقود شدند.


جزئیات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای بیماران "MPS" اعلام شد
دكتر مهدی شادنوش -رییس مركز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت- جزئیات بسته حمایتی از بیماران MPS را اعلام نمود و با اشاره به خدمات حمایتی وزارت بهداشت به بیماران MPS، به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: وزارت بهداشت در امتداد پشتیبانی از خدمات درمانی بیماران MPS اقداماتی را انجام داده است؛ به طوریكه در نخستین گام بیماران مبتلا به MPS را در كشور شناسایی كردیم و از سازمان غذا و دارو درباره تعداد بیماران ثبت نام شده، برمبنای دریافت حواله دارویی در این سازمان استعلام كردیم.

انتخاب رئیس كل نظام پزشكی، جمعه / ۶ نفر كاندید شدند
دكتر منصور جعفری نمین -عضو هیأت رئیسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشكی- آخرین جزئیات انتخاب رئیس كل سازمان نظام پزشكی كشور را تشریح نمود و با اشاره به اینكه تابحال ۲۲۳ نفر از اعضای مجمع عمومی سازمان نظام پزشكی برای حضور در رأی گیری اعلام آمادگی كرده اند، اظهار داشت: همینطور تابحال شش نفر به صورت كتبی كاندیداتوری خویش را برای تصدی سِمَت رئیس كلی سازمان نظام پزشكی اعلام نموده اند.
ابتكار: حذف تبصره قانونی بودن ازدواج زیر ۱۳ سال را دنبال می كنیم
معصومه ابتكار -معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده- با اشاره به وضعیت پرونده عروس ۱۱ ساله ایلامی، اظهار نمود: در حال تدوین لایحه ای جهت عرضه به هیأت دولت هستیم تا تبصره ای كه ازدواج كودكان زیر ۱۳ سال قانونی می كند حذف نماییم. او كه در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیأت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شده بود، در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت پرونده عروس ۱۱ ساله ایلامی، اظهار نمود: خوشبختانه طی روزهای گذشته از جانب وزیر كار، اقدام بسیار خوبی انجام شد و "رها" كودك ۱۱ ساله، تحت سرپرستی سازمان بهزیستی قرار گرفت.
تشكیل شناسنامه مدارس شبانه روزی و مشكلات این مدارس
حسین صادقی -معاون آموزشی، برنامه ریزی و مقررات دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش- ضمن مروری بر مشكلات مدارس شبانه روزی اظهار داشت: امیدواریم با تشكیل شناسنامه مدارس شبانه روزی و نظارت بالینی بر وضعیت آموزشی، تربیتی، فضا و تجهیزات این مدارس بزودی تمامی مسائل و مشكلات موجود شناسایی و ضمن اولویت بندی، با اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم، شاهد حل خیلی از مشكلات موجود باشیم.
خروج سگ های گله از زیستگاه یوزپلنگ ها
حمید ظهرابی - معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست- جزئیات برنامه پنج ساله حفاظت از یوز آسیایی را در زیستگاه های طبیعی تشریح نمود و اظهار داشت: خروج ۵۰ درصدی دام از خارتوران و میاندشت، خروج سگ های گله از زیستگاه یوز و گسترش مناطق تحت مدیریت محیط زیست، قسمتی از برنامه های حفاظت از یوزپلنگ آسیایی كه پنج سال آینده صورت خواهد گرفت.
۳۰ درصد از كانون های فرسایش بادی كشور، بحرانی درجه یك هستند
فرهاد سرداری -مدیركل دفتر امور بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری- با اشاره به اینكه وسعت كانون های بحرانی فرسایش بادی در كشور ۹ میلیون هكتار است كه بیشتر از ۳۰ درصد از این سطح، كانون بحرانی درجه یك با شدت زیاد است، اظهار داشت: تنها در سه درصد از مساحت كانون های بحرانی فرسایش بادی كشور و ۴.۵ درصد از مساحت ماسه زارها عملیات مالچ پاشی صورت گرفته است.پربازدیدها
لینك پربازدید ترین اخبار اداره اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته هم در ادامه آمده است:
جزئیات طرح جایگزین «زوج و فرد» تشریح شد
آیا در كشور اسكله مخفی داریم؟
چند سفارش برای مصرف آنتی بیوتیك
حق التدریس ها نمی توانند معلم شوند
خروج سگ های گله از زیستگاه یوزپلنگ ها
1397/11/26
21:24:53
5.0 / 5
4301
تگهای خبر: ثبت نام , خدمات , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر