معاون هنری در گفتگو با مهر:

شایعه استعفای وزیر ارشاد جدی نیست، تأمین كامل بودجه تئاتر فجر

شایعه استعفای وزیر ارشاد جدی نیست، تأمین كامل بودجه تئاتر فجر كنكور هنر: سیدمحمد مجتبی حسینی معاون هنری وزیر ارشاد درباره تأثیر شایعه استعفای سیدعباس صالحی از این وزارتخانه بر عملكرد معاونت هنری اشاره كرد كه این شایعه موضوعی جدی نیست.سیدمحمد مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی كه در نخستین روز از برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مجموعه تئاتر شهر حضور پیدا كرد و به تماشای نمایش «نامیرا» در بخش چهل سالگی انقلاب جشنواره نشست، درباره وضعیت بودجه جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، به خبرنگار مهر اظهار داشت: ما باید طبق جدول بودجه ای كه معاونت هنری در اختیار دارد، بودجه جشنواره سی و هفتم را در حد جشنواره سی و ششم تمام نماییم. تلاش می نماییم كه این مساله به لحاظ كیفی به جشنواره تئاتر فجر لطمه نزند.
وی اظهار نمود: امیدواریم با رایزنی هایی كه داشته ایم و با عنایت به تغییر ارزش پول، از محل های صرفه جویی های دیگرمان به سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر كمك نماییم.
حسینی درباره روند تأمین اعتبار جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر تاكید كرد: تا الان در این زمینه مشكلی نداشتیم و فكر كنم تا آخر سال بتوانیم تمام اعتبار جشنواره را تأمین نماییم.
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتهای سخنان خود درباره تأثیر شایعه استعفای سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر فعالیت های معاونت هنری و همین طور جشنواره های تحت پوشش این معاونت، اشاره كرد: این مساله یك شایعه است و نه در همت ایشان خللی وجود دارد و نه در همت همكاران ایشان و چون در حد یك شایعه است، اصلا موضوعی جدی نیست.

1397/11/23
13:47:31
5.0 / 5
4947
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر