رشته های در رابطه با گردشگری در دانشگاه آزاد اردبیل احداث میگردد

رشته های در رابطه با گردشگری در دانشگاه آزاد اردبیل احداث میگردد كنكور هنر: رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از احداث هتل اسكول و باز تاسیس رشته های علمی و عملی در رابطه با صنعت گردشگری در این واحد علمی آگاهی داد.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا، اسحاق رسولی روز چهارشنبه در جمع مسئولان مشگین شهر با اشاره به قابلیت های گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: هدف اصلی دانشگاه احداث رشته های جدید برمبنای نیاز و شرایط هر منطقه از استان می باشد.
او گفت: بزودی رشته های تحصیلی در رابطه با صنعت گردشگری در دانشگاه های آزاد اسلامی واحد خلخال و مشگین شهر راه اندازی میگردد و رشته های كشاورزی باز در دانشگاه آزاد اسلامی پارس آباد توسعه می یابد.
وی همین طور از احداث دفتر تحقیقات انرژی و آب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر آگاهی داد.
او با اشاره به مشكل مالی دانشجویان در پرداخت شهریه اظهار داشت: برمبنای برنامه تدوین شده تا پنج سال آینده نیاز مالی دانشگاه به شهریه دانشجویی تا 40 درصد كاهش خواهد یافت.
وی تولید علم، حركت همگام با شتاب علمی كشور، نوآوری و احداث مراكز تحقیقاتی را از اولویت های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی ذكر كرد.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی باز در این آیین اظهار داشت: در سال های اخیر برغم توسعه همه جانبه مشگین شهر در عرصه های مختلف متاسفانه این شهرستان در زمینه آموزش عالی توسعه چندانی نیافته است.
ولی ملكی اظهار داشت: بزودی طبق قول مساعد مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی پنج رشته جدید كارشناسی ارشد در این دانشگاه دایر میگردد.
اكبر صمدی فرماندار مشگین شهر هم از آمادگی فرمانداری برای توسعه و تجهیز دانشگاه های آزاد اسلامی، سلامت، كشاورزی و پیام نور آگاهی داد.
بیش از 14 هزار و 200 دانشجو در 11 واحد و مركز دانشگاهی دانشگاه آزاد استان اردبیل مشغول تحصیل هستند و تابحال باز بالغ بر 120 هزار دانشجو از این مراكز فارغ التحصیل شده اند.
7117/6018


1397/10/29
15:25:17
5.0 / 5
4440
تگهای خبر: تحصیل , دانشجو , دانشگاه , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر