در یك مصاحبه جدید تلویزیونی؛

كوین هارت مصرانه گفت مجری اسكار نخواهد بود

كوین هارت مصرانه گفت مجری اسكار نخواهد بود به گزارش كنكور هنر به نظر می آید كوین هارت با شدت از تولید هر نوع امكانی برای میزبانی مراسم اسكار سرباز می زند.به گزارش كنكور هنر به نقل از ورایتی، كوین هارت روز گذشته (چهارشنبه) در برنامه «صبح به خیر آمریكا» در شبكه ای بی سی حاضر شد و با تاكید گفت میزبان مراسم اسكار امسال نخواهد بود. بازیگر فیلم موفق «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» در پاسخ به ایفای این نقش در مراسم اسكار یك «نه» قاطع به زبان آورد.
وی گفت وقت كافی برای آماده كردن خودش برای این برنامه كه فوریه برگزار می شود، ندارد.
حضور هارت بعنوان مجری مراسم اهدای جوایز اسكار بعد از آن زیر سوال رفت كه جوك هایی كه او درباره همجنسگرایان در اوایل كار حرفه ای اش در توییتر منتشر نموده بود، عنوان شد و او به دنبال آن با وجود عذرخواهی از این شوخی ها، هنوز با نظر برخی منتقدان روبه رو بود كه این عذرخواهی را كافی ندانسته و خواهان پاك كردن آنها از توییتر این بازیگر شده بودند.
در هر حال هارت گفت حاضر نیست آنها را پاك كند و اعلام نمود میزبانی اسكار را نخواهد پذیرفت.
وی با تاكید گفت تكلیفش با این مورد روشن است و در مراسم اسكار حضور نخواهد داشت چون نمی خواهد با حضورش دوباره این مسایل را یادآوری كند.
گرچه هارت در ماه دسامبر از میزبانی اسكار كناره گرفت اما ۴ ژانویه در مصاحبه ای با الن دی جنرس گفت این احتمال وجود دارد كه بتواند به این مراسم برگردد و دی جنرس هم از وی خواست كه به امكان برگشتن فكر كند. وی گفته بود با یكی از اعضای آكادمی در این باره صحبت كرده و آنها می خواهند هارت برگردد.
هارت پیشتر با انتشار ویدویی اعلام نموده بود تصمیم به كناره گیری از اجرای مراسم اسكار ۲۰۱۹ گرفته چونكه نمی خواهد در شبی كه برای تجلیل از هنرمندان فوق العاده است باعث حواس پرتی حاضران شود.
این كمدین روز گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی صبحگاهی آمریكا گفت می خواهد بر آینده كاری اش متمركز باشد كه شامل بازی در یك فیلم جدید است.
وی تصریح كرد كه فردی خوب و عاشق عشق است و اگر كسی نمی خواهد این را ببیند این مشكل اوست.
آكادمی اسكار هنوز فردی را جایگزین هارت برای اجرای مراسم امسال نكرده است.
نود و یكمین دوره جوایز سینمایی اسكار ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ (۵ اسفند) در سالن دالبی تئاتر هالیوود برگزار می گردد.

1397/10/20
13:27:48
5.0 / 5
4229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر