اجرای طرح برآورد امنیت استان به دانشگاه اصفهان واگذار شد

اجرای طرح برآورد امنیت استان به دانشگاه اصفهان واگذار شد كنكور هنر: مدیر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه اصفهان از واگذاری اجرای طرح ؛ برآورد امنیت استان اصفهان ؛ از طرف پژوهشكده مطالعات راهبردی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این دانشگاه آگاهی داد.


بهمن زمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در این طرح وضعیت استان اصفهان در سطوح سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و شاخص های زیست محیطی امنیت با رویكرد راهبردی بررسی شده و در اختیار سیاستگزاران ملی و استانی قرار می گیرد.
وی افزود: پژوهشكده مطالعات راهبردی در امتداد رسالت خود برای رصد امنیت ملی و كمك به بهبود كشورداری در سطوح مختلف ملی و استانی، اجرای طرح برآورد امنیت استانی را در تمام استان های كشور در دستور كار قرار داده است.
مدیر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه اصفهان اظهار داشت: در هر استان اجرای طرح مذكور به یك دانشگاه واگذار میگردد تا بتواند بعنوان اندیشكده به دولت كمك نماید.
زمانی با اشاره به اینكه تفاهم نامه اجرای این طرح بین دانشگاه اصفهان و پژوهشكده مطالعات راهبردی وزارت علوم منعقد شده است، اشاره كرد: این طرح در مدت 6 ماه و از راه مصاحبه با مسئولان، صاحبنظران و مردم انجام میگردد.
مدیر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه اصفهان اظهار داشت: در این طرح مسائلی مانند رضایت مردم، حكمرانی، اولویت بندی های استان و استفاده از تجربه های چند پارسال بررسی، نقاط ضعف و قوت شناسایی، مشكلات موجود ریشه یابی و راهكارهای پیشنهادی نمایش میگردد.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه اصفهان بعنوان دانشگاه مادر و جامع استان دارای ظرفیت های بسیاری در رشته های مختلف همچون علوم انسانی، مدیریت و روان شناسی است، افزود: این مجموعه توانایی لازم جهت بررسی ابعاد مختلف بحث امنیت در استان را دارد.
زمانی گفت: دانشگاه اصفهان علاوه بر ارتباط با صنایع، با نهادها و سازمان های مختلفی مانند استانداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور زندان ها همكاری پژوهشی دارد.
پژوهشكده مطالعات راهبردی فعالیت رسمی خودرا از سال 1376 و با ستاندن موافقت اصولی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شروع كرد و تحقیقات آن در حوزه مطالعات راهبردی و امنیت ملی است.
دانشگاه اصفهان با حدود 15 هزار دانشجو و 650 عضو هیات علمی دارای پنج پژوهشكده، پنج مركز پژوهشی و 32 گروه پژوهشی است.
پنج میلیون و 120 هزار نفر در 24 شهرستان استان اصفهان سكونت دارند.
3011 / 6022


1397/10/12
15:38:41
5.0 / 5
4220
تگهای خبر: اجرا , پژوهش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر