مدیر شبكه الكوثر:

افكار ایران در حیات خلوت آمریكا نفوذ كرده است

افكار ایران در حیات خلوت آمریكا نفوذ كرده است كنكور هنر: مدیر شبكه تلویزیونی الكوثر اظهار داشت: امروز افكار ما نه تنها بین كشورهای اسلامی بلكه در حیات خلوت آمریكا هم نفوذ كرده و این اعتراف آنها است.


به گزارش كنكور هنر به نقل از ایرنا سید احمد سادات روز پنجشنبه در نشست تبیین گفتمان حضرت امام خمینی (ره) در دانشگاه بیرجند اضافه كرد: انقلاب اسلامی ایران صادر شده و منظور از صدور انقلاب به فرموده امام راحل صدور آموزه های دینی و معارف ما است.
وی گفت: معتقدیم دشمنی استكبار با ما حتمی است و اگر به سمت ساخت موشك رفتیم با هیچ كسی سر جنگ نداشته و نداریم چونكه اگر موشك نداشتیم دشمن به راحتی به ما حمله می كرد.
مدیر شبكه تلویزیونی الكوثر اظهار داشت: نقطه قوت ما نظامی و دفاعی است بنا بر این استكبار از راه شبكه های مجازی روی افكار عمومی ما كار كرده كه چرا در این شرایط اقتصادی باید به حماس و حزب الله كمك نماییم.
وی اضافه كرد: به قول اسنودن (كارمند سابق سازمان اطلاعات مركزی آمریكا) كه افشاگری هایی كرد، اسرائیل قصد حمله به ایران را داشت و اگر قدرت نظامی ما نبود حتما این كار را انجام می داد.
سادات بیان كرد: ایران در بحث ساخت ریزتراشه های آنچنانی در جهان برتر است و جوانان ما امروز كارهای تولیدی بزرگی انجام می دهند اما چرا در ساخت یك قطعه خودروسازی گرفتار مشكل هستیم.
وی اظهار داشت: تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) با تبیین اندیشه های مقام معظم رهبری یكسان است چون نظرات یكی است اما مصادیق مختلف شده چون در آن دوره از زمان یكسری از مصادیق وجود داشت و امروز مصادیق دیگری وجود دارد.
مدیر الكوثر اضافه كرد: اگر نامه امام در سال 1368 به گورباچف را بخوانیم انگار ایشان در شرایط كنونی صحبت می كنند.
وی گفت: ایشان در نامه مورد اشاره فرمودند كه صدای شكستن استخوان های كمونیست شنیده میگردد و دیگر باید به دنبال كمونیست و ماركسیست در زباله دان تاریخ بگردیم.
سادات اظهار داشت: بعدها گورباچف اظهار داشت كه كاش به صحبت های امام خمینی (ره) گوش می كرد، امام راحل حرف بزرگی زدند و این حرفشان با هیچ شاخصی در علم سیاست جور در نمی آمد اما پس از 2 سال محقق شد.
وی افزود: انقلاب ما یك انقلاب اسلامی است كه پیروی اسلام ناب است و ما به دنبال این اسلام هستیم نه شیعه آمریكایی كه تفسیر آمریكایی از شیعه بیان كرده، قمه زده و به مقدسات دیگر مذاهب توهین می كند؛ این شیعه واقعی نیست چون این كار دقیقا حركت در خط آمریكا است.
سادات اظهار داشت: انقلاب ما یك انقلاب جهانی و انقلاب مستضعفان است؛ زمانی كه انقلاب پیروز شد عده ای به تعدادی از یهودیان تعرض كردند كه حضرت امام بلافاصله با آنها برخورد كرده و فرمودند همه غیر مسلمانان در كشور مورد حمایت حكومت اسلامی هستند و از ابتدای انقلاب اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی نماینده خودرا دارند.
معاون اداری و طرح و برنامه نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های كشور هم در این نشست اظهار داشت: جریان دانشجویی جریانی موثر در كشور است و دانشجو نباید نسبت به مشكلات كشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بی تفاوت باشد.
مجتبی ابراهیمی اضافه كرد: مقام معظم رهبری از ما دانشجویان تقاضا دارند كه دور یكدیگر نشسته و برای مشكلات كلان كشور فكر نماییم.
وی گفت: اگر صد نفر دانشجو با هدف خدمت به نظام و انقلاب دور هم جمع شوند اساسا برای مشكلات كشور راهكار پیدا میگردد.
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های كشور اظهار داشت: معتقدم سپس شهادت شهید بهشتی كار تشكیلاتی انقلابی هم با ایشان رفت و مسائل پس از شهید بهشتی در راه منافع حزبی و جناحی قرار گرفت.
وی اضافه كرد: گیر كار این است كه وقتی كار تشكیلاتی را با هم شروع می نماییم ابتدا یك هدف سیاسی و اقتصادی برای افراد حول تشكیلات ترسیم می نماییم.
ابراهمی اظهار داشت: متاسفانه الگوی كار تشكیلاتی را از فرانسه گرفته ایم و تنها یك پیوست اسلام می خواهیم به آن بزنیم كه نمی گردد.
وی گفت: در مبانی دینی ما در قرآن كریم یك حزب به نام حزب الله وجود دارد كه تكلیف و ساختار آن مشخص است.
7559*3028


1397/09/09
01:15:31
5.0 / 5
4674
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر