استاد دانشگاه تحصیلات تكمیلی كرمان محقق سرآمد كشور ارائه شد

استاد دانشگاه تحصیلات تكمیلی كرمان محقق سرآمد كشور ارائه شد كنكور هنر: كرمان - رئیس دانشگاه تحصیلات تكمیلی و فناوری پیشرفته كرمان اظهار داشت: حسن صفری، عضو هیات علمی این دانشگاه بعنوان یكی از محققان سرآمد كشور انتخاب گردید.


سید محمدجواد آروین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این انتخاب از جانب فدراسیون سرآمدان علمی ایران وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شده و فرآیند ارزیابی و انتخاب سرآمدان علمی كشور مبتنی بر انتشار مقاله در نشریات برتر است.
وی بیان كرد: حسن صفری عضو هیئت علمی گروه آموزشی فوتونیك دانشكده علوم و تكنولوژی های جدید دانشگاه تحصیلات تكمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته كرمان است.
رئیس دانشگاه تحصیلات تكمیلی و فناوری پیشرفته كرمان تصریح كرد: سرآمدان علمی افرادی هستند كه فعالیت های پژوهشی و دستاوردهای علمی معتبری در سال های اخیر دارند.
وی تصریح كرد: برای شناسایی این افراد از شاخص هایی كه نشان دهنده فعالیت های پژوهشی و نه آموزشی بوده استفاده شده است و این افراد سالانه در یك مكانیزم رقابتی انتخاب می شوند.
آروین خاطرنشان كرد: فدراسیون سرآمدان علمی ایران با هدف دستیابی به مرجعیت علمی، افزایش كیفیت علمی كشور و كمك به توسعه تحقیقات محققان معتبر به راه افتاده است.
وی افزود: این فدراسیون، سرآمدان علمی را از بین افراد با توانمندی پژوهشی معتبر شناسایی و آنها با پرداخت گرنت های پژوهشی، گرنت های آزمایشگاهی، پشتیبانی از شركت در كنگره های معتبر بین المللی و جذب محقق پسا دكتری حمایت می كند.
رئیس دانشگاه تحصیلات تكمیلی و فناوری پیشرفته كرمان اظهار داشت: اخیرا فدراسیون سرآمدان علمی ایران 70 سرآمد علمی كشور را شناسایی و معرفی نمود.
این سرآمدان در رشته های شیمی، فیزیك، ریاضی، داروسازی، علوم پزشكی و زیستی و غیره فعالیت می نمایند.
دانشگاه تحصیلات تكمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته جنب میدان دانشگاه در انتهای بزرگراه هفت باغ علوی واقع است و در مقاطع ارشد و دكتری با استفاده از كنكورسراسری دانشگاه ها، دانشجوی روزانه و شبانه می پذیرد.
3029/7437


1397/08/12
14:47:21
5.0 / 5
4882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکور دکترای هنر
phdhonar.ir - تمام حقوق برای كنكور هنر محفوظ است

كنكور هنر

کنکور دکترای هنر